Dedicatii muzicale

Strada-i pustie noaptea e tarzie
Numai in geamul tau lumina arde
Odata ma iubeai la nebunie
Iar astazi eu astept singur in noapte
Nu-ti cer saruturi, nici macar iubire
Vreau numai vocea sa-ti aud in soapta
Odata eram totul pt tine
Iar astazi sunt doar un strain in noapte

2x: Tu ma priveai
In secret ma iubeai
Dragoste imi cereai
Asteptai doar un raspuns
Daca ai fi spus
Astazi n-am fi ajuns
Doi straini sub acelasi cer de mai

Iar intr`o zi din simpla inamplare
Cu tine ma voi intalni pe strada
Si-o sa inteleg eu din a ta privire
Ca nu mai simti ce ai simtit odata
Si-n ochii tai n-o sa mai vad iubire
Inima ta nu pt mine bate
Odata eram totul pt tine
Iar astazi sunt doar un strain in noapte

2x:Tu ma priveai
In secret ma iubeai
Dragoste imi cereai
Asteptai doar un raspuns
Daca ai fi spus
Astazi n-am fi ajuns
Doi straini sub acelasi cer de mai


chiar nepersonalizat!
 
-oby-;147198 said:
chiar nepersonalizat!

"Chiar nepersonalizat" ?
Daca aceasta dedicatsie e "chiar nepersonalizata" ,rezulta conform deductiei absolut logice ca pe celelalte doar scrie "nepersonalizat" dar in realitate erau adresate cuiva anume ... Si cum nu ai avea motive sa ascunzi vreo dedicatsie sotsului iubit (nici nu itsi sta in fire la cum itsi place sa te afishezi pe tot forumul :D ) sa rezulte oare ca e o dedicatsie altcuiva dekit lui Sirb , dar care nu are dreptul sa existe ? :D

Mda ,adevaruri enorme se ascund in maruntsisuri :)


Ah ,mai nu uitasem de ce am inceput sa scriu :)

Codrin

Aerosmith - Come Together :vino:
 
iubitul meu sot este viata mea privata pe care nu o afisez de la un timp incoace pentru ca diferam.. nu ii place ca viata lui persoana sa fie afisata in public, de aia ii respect sentimentele. Insa Dedicatii muzikale totusi e ceva decent, cred eu asa ca pentru Scumpul Meu SIRB -unica mea floare -canta Whitney HOUSTON - I WILL ALWAYS LOVE YOU!

iar la ce te-ai referit tu facand diferite insinuari, nu ma priveste, insa sa-ti fie clar: ar fi prea josnic sa il neglijez pe Sirb mai ales pe md.net si sa dau dedicatii muzicale altcuiva.E sufucient ca am flirtat ceva timp in urma sifonand enorm imaginea cuplului noastru! Am noroc ca Sirb imi intelege apucaturile, iar eu le depasesc!pe cand dedicatiile 'nepersonalizate' sunt doar o metoda de a raspunde la niste provocari adresate mie! Atat!
 
n-am inteles carina?

salve in primul rand, in al doilea... ce ma pui intr-o caruta ca nesimtitul ala de militant?

Tie.... Cleopatra Stratan - Ghitza!
 
Back
Top