Dedicatii muzicale

ooooooooooooooooooooooooooooooof.... merci merci Voyage .... nici nu stiu cum sa-ti multumesc ca tii minte .... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: merci si tie pashe si sanatate in tate!:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :ghini: :ro2:

Ruki Vverh pentru Voyage --- 18 мне уже:lmao:
 
pentru dictionarutza - Vama Veche - Cu tine :blowkiss:
saraneth, dihanie obijduitoare, cum ai putut sa avertizezi o asemenea useritza model ?
 
o ... mercic ... m-ai luat prin surprindere :na: ... eu trebuie sa ma gandesc ce sa-ti dedic la schimb :D

si taman ma pregateam sa ma anin de tine si de solara ca ati nominalizat si moderi in concursul pentru cei mai destepti, din motive de incompatibilitate intre organizare si participare .... cred ca amu amyn :super:
 
offtopic:
iaka nu stiu de ce sa te anini de mine... eu am inceput o tema la cerinta userilor... :D si am nominalizat pe cine am crezut eu de cuviinta... asa cum au facut si ceilalti...
dar ma simt flatata ca din marea de oameni care au scris acolo, tot eu iti atrag atentia :D... eh, eh, eh...
 
pentru

adrenalina

inesa

voyage

dictionar

linar

piggyfromhell

spencer

codrin

Om

radub

gr8dude

c001 h4x0r

dune

solara

K
corneli4ik

iluzia

semidia

capsunica


we are the champions & Friends will be friends by QUEEN
 
Bagatzi shi nie o dedicatzie!!!! :cry::cry::cry:

VA rog frumoooos!!! :cry::cry::cry:

ca daca numi dedicatzi ap' nu shtiu ce fac!!!:cry:
:cry:
ma apuc de furat shi cand politzia are sa ma intrebe de ce, ap' am sa dau vine pe voi!!! :cry::cry::cry:
 
Back
Top