Dedicatii muzicale

Para ti mi amor ...Pienso en ti ... [nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=6JEdf7XsV5g&mode=related&search"]YouTube - Buena Vista Social Club - Chan Chan[/nomedia]=
 
"ma intreb de ce-o face" :super:

amu ai pus o dedicatie, fata politicoasa ti-a raspuns ... mai lasa si tu sa curga niste apa pe Tamisa ... sa mai tranteasca si groparu,voyage sau black cate o melodie cu aceeasi adresanta ... nu o sufoca, saracutza ... si nu calca pe propria-ti coada :D
 
Codrine, n-am inteles...ce creezi tu zazanie aici? Black e om la casa lui si copt la minte ( asta concluziile mele din cite il cunosc un pik), Voyage nu l-am vazut pe threadul asta cam demult, groparu e suparat se pare ca :P, ce agitatie asta aici? ;)))) iar Khama is just being nice

pt Codrin:

Love hurts - Nazareth.

hai fii cuminte si nu erai tu extra pasionat de margo? ;) unde-i vreo dedicatie muzicala? sau numai sa-i citesti capodoperele esti bun?;))
 
Yi dadeam cu orhideele in cap pentru ca m-a jenat odata cand ti-am oferit un buchet. Politze masculine, nu ne bagati in seama. :D

Pentru tine Otilia - Tania Maria - Its only love - .... Iti place jazz-ul ? Ca mie nu :super: , dar ma stradui sa ma culturalizez. :p
 
Codrin;160544 said:
... sa mai tranteasca si groparu,voyage sau black cate o melodie cu aceeasi adresanta ... nu o sufoca, saracutza ...

asta se numeste - Codrin e gelos:na:

pt tine:

The Bangles - Eternal flame
 
pentru iubitul meu

....nu are cum sa vada aici dedicatia..dar cine stie....poate intra:)

Natalia Barbu - Ingerul Meu
 
pt burdufff: Napalm Death - when all is sad and done; puritanical punisment beating.

pt lucica: capsunica- soarele meu (creatzie proprie... vino shi o sa tzi-o cant... :) )

pt gr8dude: sunetul focului trosnind..............

pt cornel4ik: george michael- 'kissing a fool'
 
sa nu spuna Otilia ca eu is cel mai rau, ca-s din putzinii care nu-i dedica piese, iata o piesa:

THE CARDIGANS - I NEED SOME FINE WINE AND YOU, YOU NEED TO BE NICER

;)

pentru lelaina:

HOOVERPHONIC - MAD ABOUT YOU
 
Back
Top