Dedicatii muzicale

pentru capsunica : Coldplay - Your Love Means Everything

Hm, ori mi-a neantizat vreun semizeu dedicatia asta mai inainte, ori am o senzatie de deja vu.
 
Aaa, nush... Ar trebui sa anchetezi ierarhic. Ca zeitza incontestabila ai un intreg pantheon de semi in subordinea ta. 8) ... Dar eu urmam la rand? :p Hai si daca nu, o facem pe sistemul 68 { unde de data asta e un 69 la care ramane fata datoare } :

pentru Zelaina : ... n-am mai gasit melodia aia japoneza :p , poftim french kiss :eek: clipa: :


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S5OkLc5y_gw[/youtube]
 
romanashii si-au batut joc de baiat... sunt proape sigura ca l-au luat cu "Cataline, prosteala se vinde mai bine"... are piese atat de frumoase, unde ii iese in evidenta vocea etc, dar in asta... pidaraj!
oricum, mersi pentru dedicatie :D
 
Apropo de prosteli. Mihaela Radulescu a facut un videoclip din asta funny ca proaspata regizoare. Ce-i poate capusorul in materie de aluzii sexuale si la asta. :))) Nu stiu cui sa i-l dedic .... lui Dune 8) :D :


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mnaj55UquXc[/youtube]
 
cam demult nu s-au facut dedicatii pe aici.. iata una pentru acei care vor sa o primeasca ;)

[youtube=yPdOD7dPE4A]Yonderboi - Even If You Are Victorious[/youtube]
 
Nacialnik;212920 said:
Apropo de prosteli. Mihaela Radulescu a facut un videoclip din asta funny ca proaspata regizoare. Ce-i poate capusorul in materie de aluzii sexuale si la asta. :))) Nu stiu cui sa i-l dedic .... lui Dune 8) :D
WOW, n-aveam habar de noile "hit-uri" are trupei TAXI.
E o aluzie foarte draguta la adresa strainilor din strainezia salivand dupa "bucatele" autohtone, care la randul lor sunt innebunite dupa specimenul din strainezia...
Mai exista de asemenea specimenul autohton care se da drept strain din strainezia apeland la propria engleza stricata.
Si binenteles toate artificiile de prost gust la care recurg, menite sa fie magneti de femei bune.
"Bunaciunea" de la sfarsit, in plin proces vomitiv, este deja de domeniul umorului negru.. POate fi si o aluzie la faptul ca "this love song" este de un kitsch care provoaca greatza.
Daca Raduleasca e "vinovata" de videoclip, bravo ei!

Litoralul romanesc poate oferi exact spectacolul expus in videoclip, dar numai celor care au ochi sa vada.
 
iarasi pentru amatori, ca nu oricine iubeste asa ceva :)

[YOUTUBE=RUCXSr78lQ8]Alamaailman Vasarat - Kivitetty Saatana[/YOUTUBE]
[YOUTUBE=I-PlKlsOdZA]Alamaailman Vasarat - Astiatehdas[/YOUTUBE]
[YOUTUBE=BIkS0-AFvTU]Alamaailman Vasarat-Jää, Hyvä Mieli[/YOUTUBE]
 
Pentru Arina vreau sa ridic paharul si sa dedic - Coldplay - The Scientist

pt K - Kylie Minogue - How does it feel in my arms

pt lelaina - OE - Vse budet dobre
 
Back
Top