Descifrarea viselor

Pleiada viselor erotice ale fetitselor cu implicarea lui Codrin continua , doar ca de aceasta data prin (o perspetiva ? :D ) inedita :lola:
 
Antrax... chiar mi s-a facut dor de vre-un horror... demult n-am vazut unul... da vreau ceva in stil Alien sau ... de cele de tipul house of wax shi hostel m-am saturat

Umbreon... cam asha ceva...
 
khama;162722 said:
Antrax... chiar mi s-a facut dor de vre-un horror... demult n-am vazut unul... da vreau ceva in stil Alien sau ... de cele de tipul house of wax shi hostel m-am saturat
Da in ultimul timp cam nu prea apar filme horror calitative , adica de alea care sa ma impresioneze . Tot mai mult filmeaza trash-uri da nu filme horror .
 
Mda, mare belea Codrin asta..sa terorizeze baietii in somn deja, arata-ti si tu fata odata sa fie clar la lume sa te viseze ca cosmar sau nu..:)
 
sunt curioasa...stie cineva ce inseamna cand visezi 2 zile la rand un cal?..deci prima noapte...am visat ca am in brate un calutz mic de tot..asa ceva nici nu exoista..de lungimea aproximativ 50 cm...si dragutz tare..era viu (deci nu o jucarie)...si in alta noapte am visat..un cal mare deja...ce inseamna atunci cand visezi un cal?

ps. no jokes pliz :D
 
linar, nu ii neaparat ca visul sa aiba o anumita semnificatie si daca o are o vei afla pe parcurs... vei face sau nu conexiunea cu visul, nu conteaza, pentru ca oricum se va intampla ce trebuie sa se intample :D

poate iti doresti un cal sau doresti sa calaresti sau poate vrei sa calatoresti...
 
da..probabil...adrenalina..imi doresc sa calatoresc..in urmatoarele 3-4 weekenduri in ro...de fapt universitatea ma "forteaza" ...:D
ideea e ca mai demult ...stiam ca asta are o semnificatie...sa visezi un cal...dar am uitat ...
 
am visat ka m`am batut [???], shi kred ka am pierdut, dat fiind faptului ka vomitam singe coagulat, shi ka`mi lipseau 2 dinti...

mi sa spus ka o sa pling, shi ka o sa ma doara [nush ce]

... hm... eu zik ka FC e de vina
 
si eu visam cai inainte, maica-mea zicea ca are legatura cu barbati :) dar cu miaca-mea nu e mare experta in visuri, intru mai des pe www.sonnik.ru si citesc akolo ( din pacate e in rusa), cred in dependenta de rezultate.
 
corneli4ik;150106 said:
lolz..da cineva viseaza cum chica shi tot chica intr-o prapastie? mlin..shi-i atat de real..uhh
coshmarul ista persista deam ani buni la mine..imi explica cineva shi mie?

Corneli4ik...caderea in gol din vis inseamna ca cresti!!!! Felicitari!!!!
Eu tot visam asa inainte...numai ka eu cadeam de pe case cu 5 etaje(de ce anume cinci nu-mi pot da seama nici acuma)-intii ma tineam de coltul casei pina oboseam si apoi cadeam in gol ...da prikolul cel mai mare ii ca te trezesti la citiva metri inainte de pamint..:) ma gindesc cum ar fi daca as ajunge odata pina la pamint in vis.....

Da nu demult am visat ca am furat un troleibuz(sau eram sofer de troleibuz...nu mai tin bine minte:D) si conduceam cu 120km/h prin oras...Kaifff,nu altceva!!!!:D
 
Eu am visat foarte des caderea in gol in ultima perioada... nu prea am crescut dupa cate vad... dar e ok, nu vreau sa ma apuc de baschet.
 
ce coincidenta.. si eu visez deseori ca cad si nu numai de pe case.
se repeta cu o anumita periodicitate si a devenit un fel de cosmar.
noroc ca ma trezesc inainte de contactul cu pamintul.
 
in ultima jumate de an daca ma tin minte de vreo 2 ori sa visat ... e de bine, e de rau asa rar , xz ... :maintreb:
 
eu tot visez ca cad in gol, insa ma trezesc shi parca-mi pierd echilibrul shi cad din pat, insa tot normal, stau pe loc fara sa ma mishk...
 
la mine e foarte interesant..visez des opusul unor evenimente care vor urma a doua zi...chiar alaltaieri am visat ceva asa frumos, ce doream sa se intimple si ieri s-a intimplat din pacate exact invers. asa ca referitor la lukruri din viata mea, des stiu ce se va intimpla doar analizind visul. Iasnovideshsea Otilia...of viata asta..
 
azi noapte am visat imbratisari placute si stranse

Hug
A very pleasant dream symbol. It suggests love and tenderness. It is also symbolic of comfort and protection. The only time that this dream symbol has negative connotations is if you were to be hugged by a very unpleasant person or someone that you consider "evil." Otherwise, it is a sweet and comforting dream symbol.
 
Back
Top