Deutsch...[witze]

negru

Bunica
Cool das ist fuer dich :)

Die Mutter meiner Verlobten, meine zuknftige Schwiegermutter also, ist genial (und ausserdem super sexy). Sie hat sich um alles
gekmmert: Zeremonie, Kirche, Fotograf, Abendessen, Blumen, usw. Gestern hat sie mich angerufen. Ich soll bei ihr vorbeikommen um die Liste der Gste nochmals durchzugehen, und ein paar Namen zu streichen von Personen meiner Familie, da wir zuviele Leute eingeladen haben. Ich bin dann hingefahren, und wir sind durch die Liste gegangen. Schlielich haben wir uns auf 150 Gste geeinigt. Ich war fassungslos, als sie pltzlich zu mir sagte, ich sei ein sehr attraktiver Mann. In einem Monat wrde ich verheiratet sein und dann sei es nicht mehr mglich, also wnschte sie sich nichts anderes als mit mir zu schlafen, und zwar sofort. Sie stand auf und ging voller Sinnlichkei taufs Schlafzimmer zu. Sie flsterte mir noch zu, ich wte ja sehr gut, wo sich die Haustr befnde, falls ich gehen wolle. Ich blieb festgena geltstehen, fast 3 Minuten lang. Und dann wute ich, welchen Weg ich gehen wrde. Ich rannte zur Haustr, ging hinaus... und fand Ihren Vater lchelnd an meinem Auto stehen. Ich glaube, er sagte etwas wie:
"Wir wollten dich testen, um sicher zu sein, dass unsere geliebte Tochter einen ehrwrdigen und ehrlichen Mann heiratet. Diesen Test hast du bestanden."
Er ksste mich, ohne da ich auch nur ein Wort sagen konnte, und
gratulierte mir. Zum Glck hatte ich meine Kondome im Auto und nicht in der Hosentasche...


sollst aufpassen, wo du die Condome verschtaeckst :)
 
Das war eine sehr lustige geschichte... :hehei:
Woher hast du das?
Warum hast du geschrieben "Cool das ist fr dich?" Ich weiss so wie so was ich im solchen Situationen tun soll
 
Ich hab das geschrieben damit du weisst was du tun sollst wenn du dich in einer derartigen Situation befindest :)
 
.....Grossen Paten......super reclama!!!!!

...............................ich habe zu spaliren.....ein moment.....costen nicht..........come zuruck

......aaaaaa....... :p :p :p frisch und parfumirt......

.....DERO Suf!!!!!!



debilnaia reclama!!!
 
......Grossen PIAten.......

stii ce e bun la varianta rusa? accentu biciskii!!!!!

....grossen piaten.....

ffuuuuuuu :-x
 
Pai voi cum vreti?
Sigur ca sunt devieri de la accentul normal....daca un rus invata limba romana....tot n-are accent? Sau daca un germana ar invata limba romana...nu tot si el, accent ar avea? Si chiar un accent foarte caraghios!
 
...da cine tia cerut parerea, coolgreetings?..... am pomenit eu undeva ca ma intereseaza ce crezi tu?????


Melania
 
Ca fiind moderatorul acestui forum nici nu voi cere voie de la cineva sa-mi exprim parerea suntem democrati sau comunisti?...nick-ul meu lasa-l asa cum este....si te rog sa nu aud atatea vulgaritate!
 
Melania, ci te infoi fata hai? Ci cu chestiile astea copilaresti de tip cine ti-a cerut parere? Omul se aseaza la masa, se aseaza pe buci bine, aprinde o tigara si berea alaturi si isi da drumu la nebuniile din cap.
Si inca ceva, asa oleaca de respect fata de sefu de aici.... :lol:
 
coolgreetings.....esti un las, da nu sef!!!! Las mare!!!!

si ai sa contiunui sa fiu asa, atata timp cat ai sami stergi mesajele!!!!

si inca ceva, puiule, eu nu team injurat.....desi tot mai tare mi se trezeste aceasta dorinta!!!!
 
Melania si asa vorbim pe privat...de ce mai umpli si forumul acesta cu toate prostiile acestea?
Eu cel mai putin vreau sa am probleme cu utilizatorii forumului...noi atunci cand venim pe internet venim nu ca sa ne stricam nervii ci sa discutam normal cu prietenii virtuali....
Nu ti-a placut ca mi-am exprimat parerea atunci n-ai cei face...forumul este democratic si nimeni nu are voi sa inchida gura alt cuiva...insa mai sunt si exceptii...daca incalci regulamentul de buna purtare atunci deja se aplica unele masuri contra acelei persoane!
Si totusi suntem pe o tema unde se vorbeste germana...sau makar ar trebui sa se vorbeasca.. :) Asa ca ....mach ma weiter, ohne Streit!
 
Back
Top