Discotecile/Cluburile din Chisinau

Nu prea avem noi parte, amigos, de un local bun si pe urma nu este inteleasa pana la capat culura clubismului, cand people-ul vine pt. DJ-ul sau favorit. Va recomand sa incercati "La Victor" si daca aveti noroc sa-l prindeti pe DJ Bess la masa de mixaj va aigur ca o sa mai vreti sa veniti. Localul nu este super-cool, pentru ca si-ar dori o investitie, dar nici rau nu este - primul club din capitala!.. Muzica pana la urma conteaza, iar DJ Bess este meserias in Inteligence Dance Music, asa ca incercati. Dar daca va tin buzunarele - Ibiza va poate satisface la maxim si vara nu-i departe.:smile:
 
bai, odata in vre-o 5 ani m-am dus si io intr-un club, tipa sa ma relaxez, Soho..
au promis programa interesanta - la ora inceperii pe scena au iesit 4 gagici pe scena si s-au zbintzuit vre-o 2 ore - toata programa
apoi gagica chelner care ne deservea a crezut ca avem scris in frunte FRAIERI si a vrut sa ne puna pe urechi de 160 de lei...
Mai in scurt din 4 ore cat am stat la club, 1 ora am asteptat mult laudatyul program, 1 ora am asteptat chelneritza sa aduca cntul si ne-am certat cu ea, si restu nu mai conteaza...
Ne hoditi deti v Soho guleati, :youk:
 
Discotecile in SUA is foarte clasnie.Sint si hip hop unde fetele danseaza cu ass-urile dar majoritatea sint discoteci foarte bune. Depinde unde te duci. Aici in Boston unde eu acum traiesc sint discoteci foarte bune, muzica buna ( trance, house), anturaj placut, bauturei de care vrei!!! Mie tot nu-mi plac discotecile unde cinta numai hip hop, I hate this kind of stupid stuff. Cine are ocazia vreo data sa vina in Boston, duceti-va la clubul " Roxy", "Avelon", sau "AL Panino". Have fun!!!
 
Nu-i adevarat. Nu toti danseaza ca sandwichiurile. Tu de unde esti asa de sigura, ce, ai fost acolo in Boston pe la toate discotecile si ai vazut???
 
Eu tot din toate discotecile din Chisinau il prefer pe SOHO. In primul rind : loc mult, adica spatzios, apoi shi muzica nu pot spune ca e rea. Aici eu cred ca e cel mai bine:)
 
maria, am fost la citeva night cluburi din Boston,si aproape in toate am vazut nishte dansuri......terrible. ai impresia ca dansind acus acus, ....au s-o faca.

apropo de soho: e destul de normal, si anturajul si muzica. acceptabil
 
nie chiar ni plac discotecile :smile: cind vin in md o sa merg in fiece noapte ca sa ma satur o data :smile: ca aici tata nu ma lasa mai tirziu de 10 afara, da discotecile normale se incep la 9...
 
Pe 2002-04-04 08:20, ciofu a scris:
Om_Slab daca ti enerveaza...hai nu incurca la atlii sa discute... :grin:

Acum lasa omu in pace ca doar are si el dreptul la parere sau SI?
dar sincer sa spun mi0i groza sa mai gindesc la dicotecile noastre ca la ceva "safe"
 
Back
Top