Discotecile/Cluburile din Chisinau

ciofu: discotecile din chisinau si discotecile in general sint cele mai cenzurate lucruri care exista pe lumea asta (ca si pantofii negri in care-s incaltati jumate din locuitorii moldovei ) :grin:
 
Ciofu bai ! Chiar nu ai pe cine intreba unde sa te duci? Ii intrebi si tu pe aestia care numai pe la barijnicuri imbla ! Bai nu esti serios amu ! Lasa ca vii si te duc eu daca chiar asa interesat esti !
 
Nas ne dagoniat ?

Salut voua, celor din Basarabia, care shtitzi shi ruseshte, shi
romneshte.

Datzi-mi shi mie o traducere pentru titlul melodiei lui Tatoo:

"Nas ne dagonjat"

Shi poate mi spunetzi despre ce este vorba n cntecul asta...
Am facut shi eu putzina limba rusa la shcoala, dar nu imi este de ajuns.

Multumiri !
 
Daca le ascultam? La noi se lafaie prin topuri. Profm-ul in special s-a indragostit de ea (Nas ne...... ), MTV Romania si Atomic tot dau videoclipul.

Unde gasesc traducerea versurilor?
 
Victor

dar e post cu muzica in limba romana, ce se poate spune despre el? ca ofera orice gen de muzica(n-am vazut parca manele!) in lb.romana indiferent de calitate sau de stil!, astfel promovand orice artist sau formatie fara pile sau relatii, asa cred, dar s-ar putea sa ma insel!
 
Urfe said:
Daca le ascultam? La noi se lafaie prin topuri. Profm-ul in special s-a indragostit de ea (Nas ne...... ), MTV Romania si Atomic tot dau videoclipul.

Unde gasesc traducerea versurilor?

da, am vazut la protv, Andrei(de la profm) le-a acordat foaarte multa atentsie fetelor, zicea ca e un fel de "Bambi" rusesc. de fapt a fost o comparatsie cam nepotrivita.
apropo ele sunt casatorite, una cu cealalta :)
 
Back
Top