Dragoste sau Ura

Dupa ce faci dragoste cu o fata, nu inseamna ca placerea e reciproca. Asa ca dak totusi n-ai auzit un sunet strident pina a termina(baieti,am in vedere) atunci poti sa-i propui d-soarei un masaj manual. Ajuta. Atunci va zice si multumesc. Desigur depinde si de persoana
 
COLGATE;151636 said:
Dupa ce faci dragoste cu o fata, nu inseamna ca placerea e reciproca. Asa ca dak totusi n-ai auzit un sunet strident pina a termina(baieti,am in vedere) atunci poti sa-i propui d-soarei un masaj manual. Ajuta. Atunci va zice si multumesc. Desigur depinde si de persoana


Esti un al doilea romanticsexshop?
 
cita critica sentimentala ... :super: Mai bine ura, te indragostesti mai tare ... ;)
 
radyk;151412 said:
dupa ce ai facut dragoste cu o fata, ce simte ea dupa asta.

Dragoste-
daca tot o fo' tare bine shi a facut-o sa se simta bine(nu doar la nivel fizic).

Ura-
dak nu shtiu cum, baiatul a facut fata sa se simta ca o curva.
 
dupa ce faci SEX cu o fata a doua zi parca iti este rusine sa privesti in ochii ei!dar este cu totul altceva cind faci dragoste!
 
asta nu e chear corect, ....

De ce asa de tare idealizezi matale fetele, nu te-ai gindit nici o data ca ele ar vrea numai sex, nimic mai mult ???? NU ai vazut sa faca sex cu tine dar sa se intilneasca cu altcineva ????

Moi tebe besplatnii sovet: fyte tot ce se mishka, ce nu se misca, tu mishka, apoi fyte .... :D
 
iulik, ghiuj batrin shi eshti, ce soveturi dai tu la molodioj
cum ai spus in alta tema - fiecare isi are inchipuirea sa despre viata, sentimente. si eu mai adaug - nu-i vei impune nimanui o careva parere despre asta... pina el singur nu va ajunge sa inteleaga
 
darova man, de mult nu am mai vb cu neatale ..... :)

wai, chestia este ca eu nu impun la nimeni parerea mea, mi-am expus parerea, in rest ramine la discretsia nealui sa accepte sau nu .... ;)

hai noroace ....
 
iulik;153792 said:
asta nu e chear corect, ....

De ce asa de tare idealizezi matale fetele, nu te-ai gindit nici o data ca ele ar vrea numai sex, nimic mai mult ???? NU ai vazut sa faca sex cu tine dar sa se intilneasca cu altcineva ????

Moi tebe besplatnii sovet: fyte tot ce se mishka, ce nu se misca, tu mishka, apoi fyte .... :D

RISPECT MAN!:) astea-s cuvinte de aur...
 
iulik;153792 said:
De ce asa de tare idealizezi matale fetele, nu te-ai gindit nici o data ca ele ar vrea numai sex, nimic mai mult ???? NU ai vazut sa faca sex cu tine dar sa se intilneasca cu altcineva ????

Moi tebe besplatnii sovet: fyte tot ce se mishka, ce nu se misca, tu mishka, apoi fyte .... :D

Se poate chiar asha?! Atat de dezamagit sa fii?! Sa fy..i chiar tot ce mishca, e atat de umilitor! Lume, sexul e mai mult decat fytai!!! Shi pana la urma nu conteaza decat actul in sine...
Ce daca are prieten, da' dak fata te vrea?! Las-o sa te aiba! Dar nu din dorintza doar de a fyte tot ce mishka!
 
Dezamagit ??? :)

Sa stii ca mi-ati ridicat dispozitsia pe toata ziua, azi voi pleca in deplasare dupa masa, si imi pare bine ca ma voi duce cu dispozitia ridicata, dar sa tercem al subiect .....

De unde ai luat scumpo ca sunt dezamagit ? dimpotriva, totul e OK, e kear super fine ...... :)

referitor la are sau nu are prieten, acum hai sa incercam sa na punem in pielea prietenului, el o duce, o distreaza, pe la un film pe la nu stiu unde, dar ea intreimp se fyte cu altul, care nu da o iota pe ea, pur si simplu io mai trage din cind in cind, mai da cite un sosati, etc ... apoi "prietenul " cela e nu e fytyt , vorbind asa la figurat ?

referitor la "tot ce se misca" sa fii sigura ca nici o data nu m-am implicat si nici nu o sa ma implic cu toate riile de pe marginea drumului .... :) dar nici nu o scap ocazia sa dau la buci la un fundulets bun ... :) cam asta si ar insemna tot ce se misca ..... si vazid ce ati scris d-stra: "sexul e mai mult decit fytai" sa pot sa trag concluzia ca d-stra tot nu pierdeti anumite ocazii .... :) !!!

Cum mi-a reprosat cindva o "capra": la cuvintele mele: wai, tu azi te fyti cu el, el mine pleaca si gata pentru ce sa desfaci picioarele la toata lumea, si ea: mai bine un mic orgasm decit nimic ..... :D

respectiv facem si noi la fel: futem tot ce se misca ..... :)

dar marog, fiecare are dreptul la parerea lui, si ficecare singur isi alege drumul pe care sa mearga .....

o zi buna la toata lumea am plecat la MoldExpo ... :D
 
iulik;154451 said:


referitor la are sau nu are prieten, acum hai sa incercam sa na punem in pielea prietenului, el o duce, o distreaza, pe la un film pe la nu stiu unde, dar ea intreimp se fyte cu altul, care nu da o iota pe ea, pur si simplu io mai trage din cind in cind, mai da cite un sosati, etc ... apoi "prietenul " cela e nu e fytyt , vorbind asa la figurat ?


Unul o distreza, unul o gadila, unul ii citeshte din Biblie, altul o... gadila... Sunt diferite tipuri de fete/femei shi chestia cu inshelatul cineva o aproba, cineva nu....
La figurat, prietenul sigur e f.....t, dar asta nu e problema ei, ca sa zic asha. E treaba lui, shtie el daca e tras pe la spate sau nu, scumpule.

>referitor la "tot ce se misca" sa fii sigura ca nici o data nu m-am implicat si nici nu o sa ma implic cu toate riile de pe marginea drumului .... :)>
M-ai linishtit! Hu!

>dar nici nu o scap ocazia sa dau la buci la un fundulets bun ... :) cam asta si ar insemna tot ce se misca ..... si vazid ce ati scris d-stra: "sexul e mai mult decit fytai" sa pot sa trag concluzia ca d-stra tot nu pierdeti anumite ocazii .... :) !!!>

Da' n-ai vrea sa ai un singur funduletz bun? Nu exista in tine, ceva care sa te intristeze in momentul in care o faci des cu fete diferite? N-ai vrea sa ai o buca o ta? Shi buca ta sa fie buca ei?

Privitor la concluzia pe care tzi-ai facut-o, nu zic nimik, poate e adevarata, poate nu... Dar sigur m-ash simtzi tare prost daka ash avea mai multzi parteneri sexuali, shi dak m-ash culca cu cei care au un fund sexy! Ash fi plina de remushcari. M-ash devaloriza, chiar dak un dracushor din mine ar vrea mai multzi.

>Cum mi-a reprosat cindva o "capra": la cuvintele mele: wai, tu azi te fyti cu el, el mine pleaca si gata pentru ce sa desfaci picioarele la toata lumea, si ea: mai bine un mic orgasm decit nimic ..... :D>

adevar graitai, da' unul asha de mediocru, cred eu totushi, mai bine un orgasm 'mare' dar rar(dak altfel nu se poate) dekat unul micutz shi tot timpul! Corpul unei femei e ceva sacru... Shi nu multzi trebuie sa aiba acces la sacralitate!
 
Back
Top