Etc, samd - baga totul aici...

khama

zeu
pe mine ma deranjeaza multitudinea temelor de spam... unde ma duc, cu shini ni-o trag, dupa shini fug? yn general, parerea mea e mai bine daca se spamuieshte yntr-un singur loc, sau mai putzine teme, astfel se yncheaga o discutzie, da cand strici bunatate de tema serioasa, sau umpli spatziul cu o tema unde tapezi litere fara sens - mi se pare... trali-vali...

so, tema data se specializeaza pe spam, shi nu numai, orice discutzie dintre useri , care doar flirteaza sau se mai yntreaba sho pa ciom - acilea!
 
saraneth said:
pe mine ma deranjeaza multitudinea temelor de spam... unde ma duc, cu shini ni-o trag, dupa shini fug? yn general, parerea mea e mai bine daca se spamuieshte yntr-un singur loc, sau mai putzine teme, astfel se yncheaga o discutzie, da cand strici bunatate de tema serioasa, sau umpli spatziul cu o tema unde tapezi litere fara sens - mi se pare... trali-vali...

so, tema data se specializeaza pe spam, shi nu numai, orice discutzie dintre useri , care doar flirteaza sau se mai yntreaba sho pa ciom - acilea!

dupa asta cateva ore sa cautzi un mesaj :)?
 
da sa cautzi prin multitudinea temelor de spam? pagini yntregi... tot asheeash... numa ca yn cazu cu mai putzine teme - mai putzin gunoi
 
nu-mi place haosul... prefer armonia... tzaleji?
shi putzin cate putzin se ynfiripa haosul aici... shi nu-mi place asta... shi ynca o data, scrie omule tat yntr-un mesaj... nu ma intereseaza ca-tzi plashi flood-u, ai soveste mai...
 
saraneth said:
nu-mi place haosul... prefer armonia... tzaleji?
shi putzin cate putzin se ynfiripa haosul aici... shi nu-mi place asta... shi ynca o data, scrie omule tat yntr-un mesaj... nu ma intereseaza ca-tzi plashi flood-u, ai soveste mai...

daca voi scrie totul intr-un mesaj, nu se va observa ca am adaugat ceva...
 
groparu said:
daca voi scrie totul intr-un mesaj, nu se va observa ca am adaugat ceva...
ba da...cand editezi mesajul threadul se marcheaza ca necitit din cate am observat...

semidia said:
nu cred ca vorbesti serios...
de ce nu? haosul niciodata nu a dus la nimic bun...
 
foarte corect..nu se va observa ca am scris..plus sunt individualista :) numai eu scriu cu flooduri :p K,cu tot respectul fata de tine, nu gani... :) apropo, cine stie ca sagetatorii la armonie h..evo znaet kand ajung...dc ajung vreodata...ei,am zis si eu asha
 
oby, daca tu eshti indivisualista asta nu ympiedica pe altzii sa se socoata yndividualishti shi sa floodeze shi ei... shi daca ai scrie normal tat yntr-un mesaj, fii sigura ca lumea o sa observe... sant cazuri yn care 2 mesaje chiar nu se likesc, da ce faci tu de-am yi buruian yn sfecla...

oby said:
apropo, cine stie ca sagetatorii la armonie h..evo znaet kand ajung...dc ajung vreodata...ei,am zis si eu asha
ei daca zici ca ai likit-o ca aluna de usha ap n-am shi comenta...
 
eu sunt de-acord cu K... deja incepe sa se instaureze haosul... insa nu va bucurati prea tare... isi vor intra in functie moderatorii :)

oricum, incercati sa nu faceti prea mult spam... haideti sa facem discutiile placute, dar nu monolguri personale...
 
cand ma gandesc ca unii chiar se distreaza.........si numai eu stau in casa.
of,ce cacafonie mai e si viata asta...
Tu vrei sa iti cante o sonata si ea incepe cu o fanfara,sunetele nu se mai inteleg....
 
Back
Top