Eu ascult si "afighesc"....

iaka eu ascult si afighesk fara ghilimele de haiducii, de cantecele lor...ori ei incearca iarasi sa copie piese si sa le "remixeze" ca sa mai incerce..."da daca devine un hit..." ori Ruki Verh(Mne S Toboy Horosho), Marcel Pavel(Maria Maria) le-a "comandat" mixarea pieselor lor pentru a incerca efectul O-Zone-ului...
 
ascult lp shi jay-z shi afighesk tare
:)
nu ascult deoicei ashha ceva da imi place shi ma da peste cap
 
greenday "boulevard of broken dreams"...
mai ales e bine sa o canti sub nas cand vii seara singur acasa shi mergi prin glod shi intuneric "while the city sleeps" sau asha shefa shi canti "I walk alone" :zzz: ei, bred, karo4
 
Death rupe curul oconciatelino! Topirea creierului si a intestinului gros e garantata!stay true!
 
Brujeria - Marijuana
:crazy:

afighesc........ aaaaaaaaaa....... cum poate o piesa sa-ti ridice intr-atyt dispozitia..... aaaaaaaaaaaa.. superrrrr!
 
Metaliuga>>da eu sper ca nu chiar toti Golan-ii s-asa de rai.. ha ha!


da pe mine amuia ma rupe The Beatles si anume albomu Revolver1
 
fmas2mc said:
Metaliuga>>da eu sper ca nu chiar toti Golan-ii s-asa de rai.. ha ha!


da pe mine amuia ma rupe The Beatles si anume albomu Revolver1

adiq...... :wtf:
fii te rog un pic mai explicit/a... :wink:
 
ka tot mi-a adus aminte [K] Rolling Stones-Anybody Seen My Baby ...
tzin minte ka ymi era frika de piesa asta kynd eram mika...shi de videoklip la fel... :roll:
 
fmas2mc said:
Metaliuga>>da eu sper ca nu chiar toti Golan-ii s-asa de rai.. ha ha!


da pe mine amuia ma rupe The Beatles si anume albomu Revolver1

Cynd ai zis Golan-ii..... te-ai referit la persoanele care au acest nume? eu cunosc una.....:)

vleu si eu Beatles.. :roll:
 
mai mult de 2 saptamini mam "blokat" pe Gwen Stefani
alb. - Love Angel Music Baby

love.angel.music.baby.jpg


e fantastic....e foarte sexxxxxy....

recomand cu inima deskisa toate piesele....!
 
Guns N' Roses - Don't Cry.
afighesc cyt de tare te poate gruzi un cyntec.. si cyt este de frumos acst cyntec.. si cyte amintiri am legate de acst cyntec... :-?
 
da eu afighesc cind ascult:
Staind " So far away"...........te apuka asha o jele :zzz:
Green Day "Boulevard of broken dreams"..... ei daca ai prea multe vise shi mergi pe bulevard singur/a....
Lifehouse albumul " Stainly Climbfall"
Linkin Park "Numb"
shi mai este Lil Lee "aproape de tine" o balada romaneasca care e draguta....specific nu e manea.... :ciupos:
 
Back
Top