exista dragostea?

putzin discutata? he he, da paginile din urma le-ai rascolit?
dragostea exista doar in capurile noastre, dragostea pluteshte in aer doar daca o vedem noi... dragostea este evil! :temptat:
 
nu numai in capuri exista, exista si in simtiri..! drqgostea oricum exista, insa deja despre feedback si restu, e alta tema!
 
daca crezi ca exista, atunci exista, daca nu - atunci ea vine de sus pe neasteptate, iti zdrobeste capul si inima, te devoreaza salbatic si te arunca pe marginea prapastiei
 
link;153116 said:
bineinteles ca dragostea exista numai ca ea pe multi i ocoleste

Sau ii distruge.................barbatilor de exemplu le place sa creada ca sint macho....dar am ajuns la concluzia ca nu e asa...femeile ne lasa sa credem lucrul asta.....deci in realitate e invers.
 
Poate si exista; eu inca n-am dat de ea. Sau poate c-am intilnit-o si am decis sa-i dau un picior in fund...
 
Pisiulea;154331 said:
inapoi la tema asta...iaka eu mam gindit la asa un variant...dragostea exista, dar cu adevarat potsi sa iubeshti doar o singura data...asa mi se pare mie...(vroiam sa scriu mai mult,dar mi sa oprit ceva, hai mai zicetsi si voi)...

Va iubesc...
Ai uitat sa treci fetelor.:)
Dar sa stii ca si noi baietii te iubim:)
Dar daca nu vrei...posteaza o poza pe lapixel, depinde cum arati, poate fac schimbare de sex pentru tine.:)
 
hmm....iaak la moment..pot zice ca nu exista....exista numai scopuri,placere,pasiune....o pasiune usor trecatoare...da dac ma gindesc logic..poate ca shi exista numai ca eu nu am intilnit-o :(
 
acuma fiecare va raspunde in dependenta in ce situatie se afla...deci eu spun ca exista...puteti ghici de ce..........
 
Eu sunt de acord cu Pisiulea ca poti iubi din toata inima doar o data, cel putin asa mi se pare ca e cazul meu, dupa asta parca de simti epuizat si gol..oricum, sunt si diferite feluri de dragoste, care se bazeaza mai mult pe pasiune, care se bazeaza mai mult pe respect, pe atasare..vreau sa mai iubesc vreodata cu pasiune anume. Pisiulea, esti libera?
 
exista draga mea........de ex eu ma dedic cu trup si sufle dragostei noastre si nici un minut nu as fi spus ceea ce ai spus tu:))))))))
nu te iert.gata...
plus ca miai zis ca ma iubetsdi cu pasiune....dupa acea iubire.......
 
ii tare aiurea cand tu te topeshti dupa ea shi nu vezi feedbackul pe care ai fi vrut sa-l vezi... shi stai shi te gandeshti: oare simte acelashi lucru pentru tine?
 
nu tre sa stai sa te gindesti..tre sa te resemnezi si sati vezi de viata..e aiurea cind iubesti singur da nu tre sa aiuresti:_
 
Back
Top