Femei din Moldova

un exemplu concret: zice o fata ca e casatorita cu un turc si gata: deja ceva va manaca...deja ceva nu e in regula - precis e 'fata rea', precis si-a schimbat religia etc etc...
 
PiggyEFromHell;214428 said:
Coditza mea nu e de porculetz... iar diminutivul nu refleta realitatea:D.


Sigur, se vede atat de tare?:D


Da buni prieteni ai draga...:D Stii vorba:"spune-mi cine sunt prietenii tai si iti voi spune cine esti".

stii vorba ceea: poti fi tradat numai de prieteni (dezamagit) pentru ca pe dusmani nici nu-i tii aproape de suflet...
 
colinda;214429 said:
un exemplu concret: zice o fata ca e casatorita cu un turc si gata: deja ceva va manaca...deja ceva nu e in regula - precis e 'fata rea', precis si-a schimbat religia etc etc...
Aoleu... :D Voi comenta cand ma opresc din ras...

colinda;214430 said:
stii vorba ceea: poti fi tradat numai de prieteni (dezamagit) pentru ca pe dusmani nici nu-i tii aproape de suflet...
Asta nu e problema mea deci plansul nu la mine.
 
PiggyEFromHell;214434 said:
Aoleu... :D Voi comenta cand ma opresc din ras...


Asta nu e problema mea deci plansul nu la mine.

mda...problema porcilor din 'hell' pare a fi doar caca si papa :)
vad ca excrementele iti ies si pe gurita asa ca ai grija !
 
christina1984;214435 said:
mda...problema porcilor din 'hell' pare a fi doar caca si papa :)
vad ca excrementele iti ies si pe gurita asa ca ai grija !
Foarte elegant raspuns. Nu erai tu aia manierata si culta care a studiat prin nush ce universitate din nush ce tara calda? Sa ai asa niste vise erotice :D... incepe sa-mi fie frica.

Pacat ca-ti lipsesc argumentele.
 
pai daca e turc 90% o sa treaca la musulmani, pt ca el poate fi casatorit cu orice religie, in schimb ea o sa aiba viatza grea ca si crestina.; si daca fata e deja musulmanca deja nu are de ales, tre decat musulman....
 
eram la un hotel...era plin cu fete de ale noastre .. si rusoaice si ucrainence.isi petreceau vacanta .. stiti voi cum le curgeau balele la romini dupa fetele noastre ?...
 
fetele "de-ale noastre"... "rusoaice si ucrainence"??? Daca le curgeau balele dupa femei e bine pentru ei ca nu-s gay, si e bine pentru "fete de-ale noastre" ca nu-s urate cu spume.
Ce dracu' ai vrut sa spui cu postarea asta?...
 
probabil ca fizic nu-s cu spume vb ta :))))...auzi dar ce hotel e ala plin cu rusoaice si ucrainience ? Ca in Ro nu prea face de stat la hotel :))))
 
topi_top;215194 said:
eram la un hotel...era plin cu fete de ale noastre .. si rusoaice si ucrainence.isi petreceau vacanta .. stiti voi cum le curgeau balele la romini dupa fetele noastre ?...
mie in ultimul timp incep sa-mi placa tot mai mult nemtoaicele .. inalte , ingrijite frumusele, fara comportari brutale si raspunsuri de care observam la fetele voastre aici pe forum da chiar si in realitate nu rare ori ..
iata in noiembrie merg in Ro si MD cu niste treburi .. o sa-mi actualizez impresiile despre fetele voastre ;)
in privinta romanilor din RO .. poate aia n-o vazut nimic in afara da tzagance :D
 
n-am auzit in viata mea de nemtoaice frumoase si nici n-am vazut , curand o sa se zica la fel si de americance LOL

...romancele sunt genul care imbina utilul cu placutul, mai mult sportive, mignione etc, moldovencele sunt extrem de frumoase si versate, ...dar shtii cum se spune vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acri
 
PiggyEFromHell;215547 said:
Claudia Schiffer atunci e o urata...:D
stii cum .. teoria strutzului .. vara capul in nisip si daca nu vede nu exista :)
nemtoaicele frumusele nu numai decat pozeaza in fatza celor din satucurile de prin RO ori MD .. trebue sa fii in Germania prin cercurile sociale de nivel de la mediu in sus si o sa le vezi .. diferenta intre MD + Ro si D este ca in D precum si in US fetele frumusele pe starzi deseori merg in masina si nu pe jos .. si le vezi doar prin localuri, institutii corespunzataore ori in oficii .. in MD si RO le vezi mai des mergand pe strada , asta si da senzatia ca in MD ori RO ponderea lor poate fi mai mare . .. e o observatie proprie asa ca nu numai decat sa reflecte realitatea ca nu am facut cercetari statistice pe tema data ..

si cum a zis piggy .. sunt nu putzine top models cunoscute in toata lumea
 
Olga...;215502 said:
femei frumoase exista oriunde ,in orice tara.Comportamentul in societate tine insa de educatie,nu de frumusete.
ai dreptate .. ca completare mai exista insa si o tendinta de genul - din cauza frumusetei .. prea multa atentie si amabilitate din partea celor din jur .. respectiv o capcana ademenitoare in a degrada intelectual, etic si ca persoana ..
 
mergi pe pricipiul "exceptia confirma relugla" nu '" cu o floare nu se face primavara" :)))

HEDI KLUM e mai mishto :))

Dar daca mergi pe "natie" e mare diferenta!
 
Back
Top