Ferrari: in ripa?

nishi nu shtii cum ne cunoashtem! de fapt, eu ma vedesc numa cu barbatzi frumoshi, chipeshi, galajioshi shy cu multzi bani (< 23 de ani - batryni nu ni trebu!). daca, Leppard, eshti di aista, ap atunci siguro ne shtim! da nasciot di pilot, dijaba voi asha! voi shi nu shtitzi ca fumeilor li-i strogo interzis sa se asheze la volan?! fumeile ys bune numa pentru un singur lucru, deam va prishepetzi voi shy singuri pentru care, ca syntetzi mari deamu!
 
Alteia, te invit oficial sa vizitezi shi rubricile Flirtare de la A la Z, Romantica...
Cit despre Ferrari sa rabdam shi vom vedea rezultatele.
 
am citit eu flirturile de forum. nushce nu ni-o placut... shy pe urma, draga radium, te rog sa ma crezi ca pe un expert yn ale flirtului, cu barbatzyi shel mai ghini yi sa flirtuieshti pe teritoriul lor!
 
negru, nu te supara! shtiu ca aci tu eshti glavnyi! asha ca eu promit sa ma port frumos (shel putzin am sa yncerc shy eu!). numa nu ma trimite la rubrica sheia di flirturi, ti rog, tare, tare!
 
Cu "fecioru lu' Agata" ai gresit, draga Alteia. Cu "nepotu' lu' Bond" poate aveai dreptate :smile:. Da zi, am nimerit (...)? :smile: Da de chipesi, bla bla bla, galagioshi si cu bani, zrea tu... Aflindu-ne la un forum despre F1, in care se discuta si despre pilotzi, poate ai zis-o la tema. Daca de barbati in genere, atunci... sorry, ai un sistem de valori cam restrins :smile: Cum ramine cu inteligenta, bunul simt... :grin:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Leppard pe 2001-05-16 08:41 ]</font>
 
topicul era Ferrari de rapa.. am impresia...
si iata imi asum riscul sa revin la ea...
de unde s-a luat traditia de a fi fan ferrari? si de cand echipa asta e asa de puterncia..
iata Mclaren.. de cand tin minte... din scutece ( eu).. Senna, Prost... dar astilalti?
cand se vorbeste de Scuderrie, parca s-ar discuta despre the best team on earth.. iar celelalte lupta cu ea...
since when?
 
echipa ferrari: prezenta yn formula din 1950. de atunci, titluri de campioni yn topul constructorilor: 10; titluri de campioni yn topul pilotzilor: 11; nu vad sensul yntrebarii... cum se spune, citeshte, alias, documentatzia!
 
campioni la constructori?? :smile: un an mai inainte de Schumi, cu Irvine !!!

padrujilor cum vin in chishington va dau la cite un pupic la fiecare pentru participarea intensiva la F1...
 
i meant la piloti.. nu la constructori..
oricum , nu mai are importanta...
m-am lamurit si cu Ferrari si cu Mclaren...
voi stiati ca Motorul la Mercedes de fapt nu e Mercedes?:)
e al unei firme care a trecut in proprietatea companiei Daimler... straniu..
 
Eu in general nu inteleg. Stiu ca la McLaren, nu ma refer la acelea din Formula1, dar la McLaren ca masina, BMW punea motoru. In Formula1 e ceva altceva.
 
da uj! synt multe lucruri stranii pe lume! ynca Shakespeare spune treaba asta... videtzi, nica nu s-o schimbat di atunci!
 
ne indigneaza profund tema acestei camere. cum adica - noi yn rypa?! restu totzi yn rypa, daca nu vor cu ghinishoru ap cu deasyla!
R. Barichello
 
Schumacher, aici sunt niste persoane care nu prea te simpatizeaza, ei chestii de astea.
Tu nu atrage atentia! tat o sa sie :ciupel:
 
Back
Top