Fetele agatza baietzi? Ce-I cu asta?

Mai este punctul de vedere ca fetele lasa impresia ca barbatu e "vinatorul" si le cucereste, dar de fapt totul e invers :crazy: :) Barbatii de obicei sunt cei "vinati" :)

Da barbati timizi tre sa mai fie :) Se pare ca sunt intratat de timizi ca nici nu se lasa sa fie vazuti :)
 
iata poftim cintece la tema :) :)

Даже если вам немного за тридцать,
Есть надежда выйти замуж за принца.
Солнце всем на планете одинаково светит,
И принцессе и простой проводнице.
Да мы же с вами, слава богу, не дети,
Ой не нужны мне мама ваши советы.
Я б его покорила, я б его приручила,
И без ваших этикешных этикетов.


Он бы подошел, я бы отвернулась,
Он приставал ко мне, я б ушла
Он бы зарыдал, я бы улыбнулась
Вот таки дела.
Да он бы мой ответ, месяц дожидался,
Я б его до паники довела.
Только принца нет, где ж он подевался?
Я не поняла.

Даже если вам немного за тридцать,
Есть надежда выйти замуж за принца
Солнце всем на планете одинаково светит,
Только пасмурно над нашей столицей

..................
:crazy: :wink:
 
Eu am sa incep cu un citat:
"Daca un barbat face un gest indraznet, e considerat romantic , daca il face o femeie, ea e considerata disperata sau nebuna"
Asa e si in cazul agatatului, de ce un baiat poate face primul pas da fata nu. Daca mie imi place de un baiat da vad ca el oleaca tormozeshte de ce sa nu-l agat, sa vad daca merita sa ma gindesc in continuare la el sau nu. Iaca asa. eu sunt 100% pentru ca fata sa agate un baiat daca acesta ia placut 8)
 
Iuliancic said:
Daca mie imi place de un baiat da vad ca el oleaca tormozeshte de ce sa nu-l agat, sa vad daca merita sa ma gindesc in continuare la el sau nu. Iaca asa. eu sunt 100% pentru ca fata sa agate un baiat daca acesta ia placut 8)

URA! :D
toate fetele trebuie sa ia exemplu de la tine...
agatatzi fetelor baieti... asa e mai interesant... totul e mai simplu... nici nu trebuie sa ne batem capul.
de-ar fi toate fetele ca tine , bine ar mai fi! :)
 
Tu crezi ca daca fata te va agatsa asta va fi super? da fetele in ziua de azi sunt cu mult mai agere si mai comunicabele ca unii baitsi, dar cred ca totushi baiatul trebuie sa agatse fete, ca sa- faci unii frineaza altsii sunt orbi shi nu vad ca fetele se cer agatsate....:):) trebuie sa-i multsumim lui D-zeu ca sunt mai multe fete ca baietsi(dupa statistica din 2002 3 fete revin la un baiat) bucuratsiva baietsi ca avetsi de unde alege:)
 
h.l

In ziua de azi nui nimic de mirare, maine poimine vom pleca noi la politsie sa ne plingem ca fetele ne violeaza 8) caci ele sunt foarte flaminde se uita la tine shi te dezbraca cu privira :) shi se ghindesc la .......... intselegetsi baietsi ce vreau sa spun :lol:
 
statistica

am niste cunostintse care lucreaza la Departamentul de statistica shi mi-a zis ca baietsii sunt c-am dificit :D
 
deficit si feminismul inca din fasha le-o mai desfiintat din capacitatile ce le-au posedat de milenii .. :crazy: :crazy:

si cind te uiti se pling de lipsa de atentie si barbati .. ce mai incolo in coace majoritatea singure nu stiu ce-i cu dinsele si ce vor ele de la viata .. :crazy: ..
iata se mai gaseste cite una mai dezghetata si mai corecteaza situatia asta jalnica .. :wink: .. adica rupe bariera complexelor .. :)
 
vadim said:
(dupa statistica din 2002 3 fete revin la un baiat) bucuratsiva baietsi ca avetsi de unde alege:)

asta ce fel de statistica?:) la momentul actual in moldova pentru populatia intre 15-39 de ani, la fiecare baiat ii revin 1.08 fete, nu 3 fete:) asa ca la fiecare al 11 baiat exista o extra fata:)
 
Daca iti place o persoana trebuie sa-i spui

Fiecare tre sa spuna ce-l doare si sa nu astepte ca ceilalti sa ghiceasca ce vrea de la viatza. Ateptind poti rata o relatie de milioane. Agatzind te poti incurca de nu se poate. Cum e mai bine....face fiecare ce poate si ce-l taie capul la un anumit moment. Riscul meseriei. Un om care se pricepe bine la oameni se cam prinde si agata doar ce merita, desi si acesta poate gresi. Un om care insa nu se pricepe destul la oameni poate sa se incurce rau. Dar cum spuneam, riscul meseriei.
 
Re: Daca iti place o persoana trebuie sa-i spui

www.cbi.ro said:
Fiecare tre sa spuna ce-l doare si sa nu astepte ca ceilalti sa ghiceasca ce vrea de la viatza. Ateptind poti rata o relatie de milioane. Agatzind te poti incurca de nu se poate. Cum e mai bine....face fiecare ce poate si ce-l taie capul la un anumit moment. Riscul meseriei. Un om care se pricepe bine la oameni se cam prinde si agata doar ce merita, desi si acesta poate gresi. Un om care insa nu se pricepe destul la oameni poate sa se incurce rau. Dar cum spuneam, riscul meseriei.


Ei uite ca nu cred ca vrei sa vii intr-o relatie deja pregatita... adica inchipuie-ti faci cunostinta cu ea.... si tot atunci deoadata se incepe un flud...
ma tem de soareci, nu-mi place sa fiu intrebata cat cheltui, nu-mi place una, nu-mi place altceva.... ma doare asta .. nu ma doare cealalta si asa mai departe...
BEAH....
 
E absolut normal ca fetele sa \"anine\" baietzii, si daca au cu ce, sunt mari sanse de reusita ... you know what I\'m saying ;) ...
De obicei modul fetitzeler de a actziona este prin intermediari... asa cel putin in cazul meu se intampla... :D Nu-tzi spun in fata ca te vor , insa itzi trimit \"soli de pace\"... iar tu stai si analizezi situatzia .. si iei o hatorare in the end... daca o vezi ca-i incompatibila Ii transmitzi politicos fuck oFF bitch... si te duci la next... Asta-i situatzia avantajoasa pentru patzani...
Iar in cazul standart cand vine la tine si te sablaznesti cu ce are ea mai frumos de la mama... primul lucru care-tzi vine in minte din nou este \"parashuta\", scuzatzi-mi grobianizmul Hehe plz... insa daca te provoaka inteligent si diskret(ascuzand-usi demersul) atunci Ii creste ratingul si are mari sanse sa-i acorzi atentzia pe care o urmareste ea...

IMHO (InMyHumbleOpinion)
 
Back
Top