Flash Get

Da shi eu ma tot, shi vreau sa spun ca ii mai :ciupel: dcit Net Vampire :grin:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: 3D pe 05-02-2002 19:03 ]</font>
 
si vashe ...cu dinsu ii tare comod de tras TGP`uri (thumbnail galery post`uri) ...cu alte cuvinte pajini cu babi goale :grin:
....si vashe...
 
La el imi place ca cu o simpla miscare de mouse trad toate mp3-urile de pe sund arena dintr-o categorie aparte, de asemnea imi place deoare ce e foarte ushor de-l crcuit ... :grin:
 
eu inca ma mir cum baietii de la microsoft si alte companii mai au venituri din vinzarea softului. daca windowsu costa la vreo 500usd apoi nui mai usor del snimit de pe undeva, mai ales ca la orice colt a lumii practic gasesti un cd cu windows, shi inca xp :smile:
 
Eu ma folosec de Reget...shi mu-l schimb... Flsh Getul tormozeshte tare ( am in vedere cind pui sa copii de exemplu un film...apoi ya aproape toate resursele compului pina ishi face loc pe disk etc... Regetul este mai bun din punctu ista de vedere...shi poate sa lucreze la fel ca Flash Get...shi la fel se poate de tras tata lista de file de pe un site...
 
Apstudio, laso mai moale, nu stii tu ce inseamna fleshget, te asigur

Scripturile de pe soundarena le intselege pe toate si le salveaza asa cum trebuie ... :smile:


Legion, pai de ce sa te kinui daca se poate de facut usor, si nu e numai mintea moldovanului ... :smile:
 
Fiecare cu ce s-o deprins :smile:
Totushi eu numi schim pozitsia :smile: ramin tot la Reget...crapa putsine resurse shi merge repede...are toate functsiile pe care le are shi FlashGet...
 
Pe 2002-02-18 15:29, [LegioN] a scris:
mdas..... nu stiu...nu stiu.... shara ii in sufletu` nostru.... :grin:

Caatare acest "fenomen" se observa mai ales la popoarele ex-sovietice...
 
Pe 2002-02-21 03:09, apstudio a scris:
Fiecare cu ce s-o deprins :smile:
Totushi eu numi schim pozitsia :smile: ramin tot la Reget...crapa putsine resurse shi merge repede...are toate functsiile pe care le are shi FlashGet...

eu am use-ait flashget-ul la un 166MMX cu 32MB si n-am observat nici un tormoz la formarea fisierelor (160MB)...
Interface-ul este mai cool, si se crack-uieste mai usor decit reget :wink:
 
La file mici de 160-200 sunt deacord...
Da eu trag 600-800 Mb :smile: shi tormozeshte ceva strashnic... de 2 ori am pus sa trag cite 600 Mb shi nu am rabdat sa ashtept pina el ishi inistialaizeaza spatsiuli pe disk... am ashteptat eu vre-o 3 min...zic oare cit potsi ashtepta??? am mai stat inca 3 ...nica...el tot se gindeshte... shi gata nu am mai rabdat... in 6 min eu dovedesc sa fac multe...Regetul face initsializarea asta in 2-3secunde :smile:
In privintsa la crack la fel ai dreptate...se cracuieshte tare simplu...
 
Back
Top