foto

super!!
mie la fel.
am o colctie de poze,facute de mine,in care nu-s prezente persoane,doar natura,sau ceva static.
este un hobby pe cinste...mai ales cind ai un aparat foto bun.

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Sartoris pe 30-12-2001 18:50 ]</font>
 
Este foarte interesant mai ales daca ai un aparat digital cu memorie pe SIM cartiela, apoi le pui in PC si faci o colectie intreaga, am avot asa ceva pe un timp am facut in jurul la 500 de foto, si puteti sa ma credeti ca a fost foarte neplacut cind in urma unui incendiu sa sters toate fara posibilitatea de a putea fi recuperate.
 
in privintsa camerelor digitale - totul e clar :smile: insa cum ramane cu sistema Advantix ? mai bine mai rau, calitatea, pretsurile ? ce credetsi ?
 
nu cred ca o auzit cineva pe aici de asa ceva ... :smile:

referitor la hoby, mda, e ceva fine, cyndva am facut si niste cursuri de specializare, asa din interes sportiv, dar, acum, nu prea am timp si finante pentru a ma ocup[a de asa ceva ...
 
Shi mie imi place sa fotografiez, numa nu imi place sa fiu fotografiata :smile: ca totzi zic ca tre sa zambesc, da daca nu mii a zambi, poi de ce ar trebui... zambete fake! Maibine scotzi limba afara sau ridici un picior in sus, da atunci itzi zic sa bagi limba la lok in gura sau sa dai picioru jos inapoi, :smile:
 
Da ce sa zic de mine... mie asha imi place sa fotografiez natura(flori, copaci,peisaje..etc) sau monumente!
Mai ales ca stiu ca daca fotografia nu imi v-a place o voi putea sterge imediat!
 
Da eu... eu iaka... am stricat al doilea fotoaparat... shy radashii au zys sa stau away from the camera they bought... da asha cancretnyi aparatik... it's a profesional one... acum numa tre' sa yl fur... byvaet i takoe :roll:
 
eu fac colectie de poze cu trenuri , daca aveti vreo adresa a cailor din Md , sa-mi ziceti si mie ca n-am gasit nimik :wtf:
 
Back
Top