Game Calendar 2005

partizan131

New Member
Aici postam jocurile, care le ashteptam cu nerabdare in acest an shi data anunzata a realeas-ului.
Brother in Arms: Road to Hill 30, site oficial, planificat 17 martie 2005.
GTA:SA, site oficial, planificat pt. 7 iunie 2005 in U.S. shi 10 iunie 2005 in EU. No comment.
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, site oficial, planificat pt. 2005.
Cossacks: Napoleonic wars, site oficial, aprilie 2005.
F.E.A.R., site developer, site oficial , planificat pt. 2005.
Hitman: Blood Money, site oficial, planificat pentru sfirshitul I jumatazi a. 2005.
Fahrenheit, site developer, plnificat pt. 7 iunie 2005. In US jocul va aparea sub denumirea Indigo Prophecy.
Call of Duty 2, site developer , planificat pt. sfirshitul a. 2005.

Cine mai shtie jocuri, care merita interesul nostru sa posteze aici, cu indicarea site-ului oficial sau a unor resurse. Sunt binevenite shi anuzurile despre realeas-urile de mod-uri. Personal ashtept acum Decay, o modificazie HL, de fapt este vorba despre portarea modificaziei PS->PC.
 
Acest superb shi asteptat sfirsit de saptamina ne aduce noi detalii despre un posibil add-on pt. HL2. Este vorba de un mod cu Alyx Vance in calitate de erou principal. Detalii-PCGAMER shi OZON. La moment nu exista comentarii oficiale a companiei Valve. Acum ramine sa asteptam pe caporalul Shepard shi Barney...combine must die...
Tot la tema modificaziilor...ModDataBase...un site foarte mare, dedicat modificaziilor jocurilor nostre indragite.

P.S. Vizitazi muzeul istoriei jocurilor video.
 
Brothers In Arms: Road to Hill 30™

Ieri, 17 martie subj-ul a aparut in libera vinzare. Informazia de mai jos este preluata de pe site-ul publisher-ului jocului . nfo-release.

System Requirements:

Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon (2.5 GHz Pentium IV or AMD recommended)
RAM: 512 MB (1 GB recommended)
Video Card: 32 MB DirectX® 9.0c compliant (see supported list*)
Sound Card: 16 bit DirectX 9.0c-compliant sound card
DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD-ROM (8x or better recommended)
Hard Drive Space: 5 GB
Peripherals: Windows keyboard and mouse only
Multiplayer: Broadband with 64 kbps upstream (128 kbps recommended).

Imediat ce pun mina pe disc va anunz...va reamintesc ca dev.-ii jocului sunt Gearbox [mai tinezi minte Opposing Force?].
 
am vazut screenshoturile.... bucura ochii... de fapt leashyna ochii... ia f shoke shi frumusetze.... da 2,5GHz nu-i prea piparat? of, cand o sa pot shi eu sa joc asha ceva?
 
Leati dau eu am gasit un joc amu se num Rome Total War...
mai pe scurt dc nu va da pe spate macar o sa ziceti , :" tare 3,14zdos joc.
Are niste Historical battle coole[/b]
 
Driv3r

Fara comentarii, fara exclamazii...Driver 3, versiunea PC is out, avem de lucru pazani shi fete-gameri, miine fac rost de Driver 3 shi Brothers in Arms pe DVD...cine este interesat scrie in privat...and games for all...
Uitazi-va shi la secziunea soundtrack...vezi fi placut surprinshi...
 
Pirates of the XXI Century, site developer, planificat pt, sfirshitul a. 2005.
Dev-ii sunt vecinii noshtri hohlandezi, slanino-eateri...Frazii au deja Ubisoft Romania [ultima realizare-Silent Hunter]...Ai noshtri cind ne bucura cu vreo realizare in domeniu sau macar o modificazie?

Pazanii de la Valve promit spre vara addon pt. HL2 - Aftermath, detalii aici. Se pare ca strategia Valve de a-shi scoate produsele dupa release-urile celor de la ID shi E3 a ramas in vigoare shi in acest an. Personal ashtept acest addon cu speranza ca se va reushi ceva mai bun...am fost dezamagit de original...
 
Total Overdose, site oficial, ni se promite ca il vom avea pe pc-urile noastre in vara 2005. Am fost surprins de asemanarea intre subj. shi seria GTA.
Sa speram ca va fi ceva nou...am abosit de atitea dezamagiri[BiA:Road To Hill 30, Driv3r]. Acum ashtept E3...Remedy promite ceva nou...nu este vorba de continuarea Max Payne.
 
Back
Top