Gandul Matei

mdaaa...

ciuvashii de la gindul mitzei fac muzica de calitate, adica-s tare ceotkie...

da` iaka cei de la ZsZ au apucat-o cam [cenzurat]rin [cenzurat]opusoaie - muzica lor devine din ce in ce mai comerciala...(au sponsori care le cer :smile:)

sper ca cei de la gm vor tine-o tot asa si mai departe
 
GM sunt tari!stau de ceva vreme in top la MCM Romania dar nu cred ca au ajuns pe primul loc..partea proasta e ca pe aici nu se aude decat piesa din top "cu gandul la ea",nimic altceva..
 
Nu i-am auzit des pe cand lokuiam in Moldova, acuma nici atata, de fapt chiar delok. Da cand eram pe la concerte shtiu ca mai cantau din cand in cand, shi... poi au piese cool'e da oricum vroiam sa iasa mai rpd de pe scena sa vina mafia sau oricine trebuia sa vina, hehe!
 
Totush cele mai bune cintece a lor sint:
"La Ciocana" si "Goroh cu Cotlete"
apoi urmeaza "My Christmas", "Liberty" si "Requiem" :smile:
 
hey, GM imi plac taaaare mult, pentru ca is haioshi shi imi place sa merg la concertele lor unde imi permit sa tzupai ciiit incape in mine!... is tare nebunatici shi....nonconformishti, sunt speciali!..bravo lor!.... nu pot fi comparatzi cu Zdubii sub nici o forma , pentru ce fiecare formatzie este ceva aparte, nemaipomenita in felul ei!... shi...chiar tre sa ne mindrim ca avem aceste doua tari trupe!... ...mi-au facut o vizita nishte prieteni din Ro, care ishi rup capu' dupa Zdubi. am incercat shi eu sa-i surprind cu o alta trupa TARE, adic le-am daruit o caseta cu GM shi...culmea(!!!) nu le-a placut!.... ei shi maaaare treaba! :smile: de asta shi zic ca sunt foarte diferitzi de Z&Z, dar nu se poate spune cine e mai buni: sunt adoratzi de mine in egala masura!.......
 
eu nu shtiu ce-am patsit ca in ultimele zile toata ziua ascult GM shi o-zone, e ceva anormal pentru mine,....7 ani numa hip-hop shi acuma ..nun shtiu ce am da imi place "la ciocana" shi "kotlete"...sper ca-i trecator. :smile:
intr-adevar sunt tari baietsii.
 
sus spunemi ca asta nu-i mesaj fara sens? ???
Cit despre GM am inteles ca ei nu demult au fost in RO shi au facut un turneu cu Vita de Vie...
 
Back
Top