Gdileală virtuală

Re: Gleală virtuală

s-au batut vinipuh cu ceburashka shi pt aceasta indicplina au fost inkishi in lagarul de concentrare al karapuzishilor!
 
Re: Gleală virtuală

''glume groase, sanatoase shi hazoase care sa ne mai aline pe noi, fetele/femeiele ca trebuie sa-i suportam pe tampitzeii noshtri dragi...'' :){ed.helen exley}

Care-i cea mai subtzire carte din lume? Cea cu titlul: Ce shtiu barbatzii despre femei?

Femeile ishi doresc barbatzi mediocri iar barbatzii ishi dau toata silintza in acest sens.

E clar ca Dumnezeu n-a fost femeie- nici o femeie n-ar fi creat un barbat cu atatea defecte.

Cum crede un barbat ca trebuie sa ajute la treburile casei? Ridicand picioarele ca sa potzi da cu aspiratorul!

Imi plac barbatzii care sunt barbatzi- puternici shi infantili.

Lasa-i unui barbat mana libera shi te va pipai peste tot.

Barbatzii au creiere atat de minunate! Shi cate lucruri pot sa shtie! Toate scorurile alea shi sporturile...
 
Re: G�dileală virtuală

Fabula 1
Intr-un nuc
Statea un cuc
si sub nuc
statea o vulpe
- Ah cumatra ce te-as f...e !
Zise cucul catre vulpe.
Iar vulpea
De sub nuc
- Date-n p..la mea de cuc !
Morala
Vulpea ... era vulpoi!
 
Re: Gleală virtuală

fata sedusa:

Un cucosh se fugarea dupa o gaina. Gaina gandeshte: Daca nu ma las prinsa, raman puica batrana; daca ma las prinsa m-a crede ushoara;... deci, mai bine sa ma impiedic!

-Nu.
-Nu cu tine.
-Nu acum.
-Nu acolo!
 
Re: G�dileală virtuală

O studenta sustine examenul la doctrine. Subiectul: teoria economica a lui Adam Smith. Profesorul, in varsta, observa ca studenta blonda nu are idee despre teoria economica si dorind, totusi, s-o promoveze o intreba: - Dar care este prenumele lui Smith? Fata se uita in sala poate vreun coleg ii va sopti,dar in zadar. - Hai amintiti-va, este atat de simplu! Fara rezultat. Profului i se face mila de studenta si parinteste o intreaba: - Atunci, spune-mi: cum il chema pe primul barbat? Blonda, rosind si evident rusinata, raspunde: - Petrica
 
Re: G�dileală virtuală

Парень увидел на улице девушку, она ему понравилась.
- Девушка вы так мне понравились, хотите я вам фокус покажу?
- Какой?
- Вы пойдете ко мне домой, я вас трахну и вы исчезнете.


Какие три слова больше всего ненавидит мужчина во время секса?
- Ты уже кончил!?!
А какие три слова больше всего ненавидит женщина во время секса?
- Дорогая, я дома!
 
Re: G�dileală virtuală

sfintu Petrea, i-a spus moldoveanului ca Dumnezeu ii va dariu tot ce isi doreste el, ii indeplineste orice dorinta insa, moldoveanul sa nu se supere , caci vecinul lui va primi mereu de 2 ori mai mult.

Moldoveanul :
- de 2 ori mai mult? da... de 2 ori mai mult spui... atunci scoate-mi un ochi...



eu l-am auzit cind am fost la Chisinau.
 
Re: G�dileală virtuală

- Девушка, от Вас так приятно пахнет... Что Вы сегодня пили?...

Если инструктор падает в трещину, не мешай ему - он опытнее тебя, и знает, что делает.

Из репортажа:
- Сегодня очень порадовали зрителей своими прыжками японские баскетболисты!

В гостях:
- Спасибо, все было очень вкусно, особенно Вам удались консервы.

- Хочешь испытать неизведанное? Попробуй слабительного со снотворным!

Камикадзе репетирует.
 
Back
Top