Gura lumii in viata ...

da cand me-am mai stabilit sexurile?Ia spune ca eu nushtiu shi stau prost cu memoria.Unde ai fost ca nu teai auzit pe aishi prin forum ca demult sau mie mi se pare ( iti spun, stau prost cu memoria :grin: )
 
coolgreetings,nu ma supar pe memoria ta proasta ori pe incapacitatea de a fi atent(asta daca ai mai participat la alte convorbiri in care intram shi eu),dar oricum,mult mai interesant este atunci chind exista un spirit de mister!!!nui nimic mai gresheshte lumea,deacea ii lume!!!(no offens)
 
Pe 2002-01-08 13:17, scream a scris:
coolgreetings,nu ma supar pe memoria ta proasta ori pe incapacitatea de a fi atent(asta daca ai mai participat la alte convorbiri in care intram shi eu),dar oricum,mult mai interesant este atunci chind exista un spirit de mister!!!nui nimic mai gresheshte lumea,deacea ii lume!!!(no offens)
Sunt eu atent la covorbirile de pe forum sau cele ce au mai fost cu tine dar nu stiu de ce nu am observat ca vorbesc cu o fata :???:
 
Iulik da :naroc: ... vadca tu ai inceput sa observi mai bine greshelile... Pentru CERAPAHA genul shi sexul matinca e una shi aceiashi...

_________________
All lies lead to the truth!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: apstudio pe 09-01-2002 12:30 ]</font>
 
chiar tre de aninat tottimpul de cuvine?!
din viatsa miam facut o concluzie in legatura cu cuvintele: se "daibeshte" de cuvinte cel ce in alt mod nu poate lupta sau concura intelectual cu cel ce a spus cuvintul!!asha ca oameni gasitsiva o alta modalitate de a gruzi oamenii,ca nu de alta da va datsi de gol voi insashi!!!
 
Pai SCREAM cuvintul inseamna tare mult... shi are o importantsa unde shi cum il foloseshti... Trebuie sa raspunzi pentru fiecare cuvint pe care il spui... ca pe urma nazad doroghi net...
 
da ii drept,insa sunt multe cuvinte ce au mai multe sensuri,aceste intselesuri se formeaza in dependentsa de persoanele care le folosesc,shi sa iai shi sa te pui cu mintea fiecaruia nu potsi,de aceea,sau noi ne folosim de sensul literar al cuvintul(noi totsi) sau fiecare cu paniatiile lui!!!da nu unuia i se poate ierta da de altu tre sa "d..."
 
Am lipsit vreo trei zile dar vad ca s-a ajuns de la birfe la sensul cuvintelor.
Nu voi intra in detalii la acest subiect, doar voi reinvia un subiect : peripetsii pe insula la mijloc de vara: cu iaht, pescuit, saune si multe alte peripetsii.
 
arvi, nu asa se reinvie un subiect

Pe 2002-01-09 07:30, ArVi a scris:
doar voi reinvia un subiect : peripetsii pe insula la mijloc de vara: cu iaht, pescuit, saune si multe alte peripetsii.
 
Tea !! Cito-to neponeatno u tebea cu ultimul mesaj...

_________________
All lies lead to the truth!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: apstudio pe 09-01-2002 16:14 ]</font>
 
eu am avut in vedere ca atunci cind vrei sa reinii o tema, o discutie nu e destul sa o anunti, de exeplu: Prune! si gata

trebuie sa spui tu primul ceva ingenios!

Clar??
 
Back
Top