Gura lumii in viata ...

Lika said:
Birfa este ocupatia celor netrebnici ,ar trebui nici sa nu dam atentie acestor lucruri........dar uneori ne afecteaza.........care ar putea fi cauza?


fiindca ne erita cand se vorbeshte dupa colt si mai ales e neplacut
 
Cred ca uneori indiferenta nu e suficienta...
Birfa ataca lumea.Desi in secolul care traim acest lucru nu ar trebui sa se intimple.Cred ca birfa de fapt denota si nivelul de intelectualitate,care de multe ori e dezastruos in tarisoara noastra
 
Barfa aceasta, Domoane!
Fara ea nu as putea trai....barfesc mai ceva ca fetele....despre tot ce imi cade in cale....despre orice fata care imi cade la momentul dat in vedere....
 
merci de informatia acordata Lika......
Cool felicitari !!!!!!!!!!!!!! de ce ai tacut pana acum, a dulceatsa mea?
cum tu ai putut sa taci?
asa ceva sa ascunzi?
eeeeeeeeeeee.................................................... :crazy: :wink: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
 
Lika said:
Cool este dar RADIO BABA,deci daca ma intereseaza cineva ma adresez la tine,BABUTZA RADIO-COOLISHOR
Da, Babutza te asculta ;)
De ce am takut pana acuma? Pentru ca am fost la Chisinau pana acuma. Am uitat sa va spun!
 
....zi de zi ma conving ca gura lumii e o mare putere....e acea forta care in acelasi timp iti poate asigura o pozitie buna in societate si pe de alta parte sa te aduca la nimik.....

de ce e asa firea omului?...sa crerada ceea ce aude, fara sa se convinga singur daca e adevarat sau nu? de ce uneori oamenii inkid okii la adevar si se conduc de zvonuri?

mult zic asa": "fum fara foc nui"..ca daca tot se vorbeste ceva ap nui inzadar...si tre sa fie ceva la mijloc......da eu stiu...si stiu cu siguranta....ca fum fara foc poate fi! si ca lumea e rea uneori si vorbeste ....doar din invidie!

acum asta kiar depinde de bunul simt a fiecarui din noi!
 
Mel nu e chiar asa, fum fara foc nu poate fi, dar stii cum e gura lumii nu o astupi cu nimic, da lumea mai incepe a visa :ciupos:
 
well, gura lumii romanilor de prin jurul meu zicea la un moment dat ca sint din Chisinau si ca as fi gay :wtf:
cu prima dezinformare nu aveam nimic, chiar imi placea. mi se parea ceva exotic :wink:
doar ca a doua parte m-a costat deocamdata niste intilniri ratate cu doua tipe. daca stau sa ma gindesc nici nu m-a costat asa de mult.
ca sa nu mai zic ce crede gura lumii autohtone :)
toate chestiile astea ma distreaza si ma fac sa ma simt important :)
 
Back
Top