H I M

sa stiti ca in Finlanda...care e recunoscuta pentru scena ei rock/metal HIM nu e recunoscut...pentru ca s'o papsit si'o fugit in state :crazy:
 
HIM o sa aiba un show in Atlanta in curnd,
nu stiu ce sa fac, ca vreau sa merg la Prince si apoi la Bob Dylan
si sint scumpe beletele :(
 
Dupa cum observ eu tie, zopiryon,nu0ti place nici o trupa.Daca sa te ascult totul e popsa!!!!!!!!!parerea ta nu conteaza p-ru mine!!!
 
HIM e un om imposibil...asa ca nici muzica lui nu mi se pare de calitate... :hahaha:
L-am vazut cu cativa ani in urma la Pepsi Sziget Festival...are o atitudine CUMPLITA !!!
 
Vorbesti despre ceea ce stii!!!

Mirabela Iucu said:
HIM e un om imposibil...asa ca nici muzica lui nu mi se pare de calitate... :hahaha:
L-am vazut cu cativa ani in urma la Pepsi Sziget Festival...are o atitudine CUMPLITA !!!
Pe cine l'ai vazut atunci se numeste Valo Ville, si e solistul de la HIM. pe cind HIM e denumirea formatiei. Si daca mai vrei sa stii, HIM se descifreaza ca His Infernal Majesty, dar nu cred ca te intereseaza cumva... si in general daca scrii despre un subiect anume, incearca sa te documentezi la inceput sau... si mai bine... NU SCRIE DESPRE CEEA CE NU STII... :D
 
Bravo Nero...mi-ai spus ceva ce nu stiam :hahaha:
Ideea insa este in felul urmator : am participat la conferinta de presa de la Sziget si l-am vazut pe solistul trupei HIM...mi-a raspuns chiar si la cateva intrebari...asa mi-am permis sa spun ca are o atitudine ingrozitoare fatza de ceilalti... :crazy:

ps : lasa-te de fazele cu " eu sunt super cool si destept "...poate astea merg la pustimnea de pe forum...nu la mine... :wink:
 
u nu atrag atentzie la faptul kum arata ce fak shi kum fak kintaretzii a karor kintece mie imi plac.. mie pur shi simplu imi place muzika, dupa parerea mea ei fak o muzika buna, mai mult p/u mi u conteaza nimik:)
 
Back
Top