H I M

nu ma intereseaza kum se imbraka, kum vorbesk, kummaninka, ce maninka, kit de des se spala :)
kinta bine, da - no more questions 8)
 
MIRA! Tu chiar crezi ca cineva mai este interesat de parerile tale in privinta comportamentului solistilor trupelor??? Get real kid! si pina la urma cit de des ai ocazia sa'i vezi pe cei care cinta ca sa spui ca nu'ti plac la exterior si cit de des ii asculti la calculator sau radio sau casetofon sau ce o mai fi pe acolo.
si cit despre ofensele tale in privinta "...super cool si destept" - chiar crezi ca asta am vrut sa arat??? atunci mai bine ti'ai citi singura post'urile pe forum sa vezi ce atitudine ai TU fata de ceilalti "muritori de rind" si fata de orice teme discutata pe aici.
Dar pina la urma fiecare ramine la parerea lui, RIGHT??? Te'am pupat dulce :-)
 
zopiryon said:
eu amush o sa te pup cu'n shut in fund pe tine :lol:
:lol: :lol: :lol: esti chiar atit de rau draga??? sa vezi ca mi'am si pierdut increderea in sine... ma duc sa'mi schimb pampersii, daca i'mi dai voie... OK? :wink:
 
Ok Nero...sa vedem cum sta treaba...fiecare are dreptul sa-si exprime aici parerile...asa ca...da-mi voie si mie sa spun ce am de spus :wink:
Cat despre faza cu " kid "..esti dragutz...sincera sa fiu mi-ar place mult sa mai am varsta majoritatii de pe forum :lol:
Eu una atunci cand apreciez un artist o fac cand stiu ca tot ceea ce e legat de el e in regula.Poate am ascultat mai multa muzica decat tine in ultimii 27 de ani...poate am avut contact mai mare cu lumea muzicala decat tine...si poate ca am dreptul la opinie :wink:
Te pup si eu...sa ai o zi buna " kid "

thanks zopy...stai linistit...pe cei ca nero ii devorez tot la micul dejun...dupa pustoaice :hahaha:
 
HIM e o trupa foarte buna si n-are nici o treaba aici definitia asta imatura de "popsa". Ce nu-i "popsa"?.. Fear Factory, Opeth, Cradle Of Filth si alte cacaturi din astea care numai muzica nu sunt?.. Eu de exemplu ma tarai de The Rasmus si cstati tot din Finlanda vin.
 
Zopyrion, da' ce la parerea dimevoastre nu-i popsa?..:) Un tovaras de-al meu, metalist rau de tot, a zis ca si Nortt ii popsa, da cand l-am intrebat ce nu-i popsa a zis ca-i trebu' v-o zi-doua sa analizeze si nici pana azi n-am aflat.:))
S-o popsuit toata lumea, pizdretz!!! :lol:
 
Ia uita-te cine a reaparut...si am ratat momentul reantoarcerii :lol:
Ce mai faci mai Mira ?
Vad ca iti aduci aminte de Pepsi Sziget si de HIM, oare iti aduci aminte de tot ceea ce s-a intamplat acolo ? :crazy:
 
Fac bine multumesc de intrebare .
Tinand cont ca am o memore buna..da...imi amintesc tot...asta nu inseamna insa ca imi face si placere sa am asemenea amintiri :wtf:

ps : ok...ti-am raspuns...acum drope it :wink:
 
Timo Maas said:
Zopyrion, da' ce la parerea dimevoastre nu-i popsa?..:) Un tovaras de-al meu, metalist rau de tot, a zis ca si Nortt ii popsa, da cand l-am intrebat ce nu-i popsa a zis ca-i trebu' v-o zi-doua sa analizeze si nici pana azi n-am aflat.:))
S-o popsuit toata lumea, [cenzurat]!!! :lol:

ozone ai papsa, limp bizkis, linkin park, jiumate de theatre of tragedy s.a.m.d. un fel de definitie o scris amelie...da cred ca intelegi si tu shiy aia papsa
 
Back
Top