Haloween Party

Melania

Moderatoare sexoasa
se apropie.....in noaptea de pe 31 octombrie pe 1 noiembrie....

haideti sa organizam un offline mai "negru" .....cu costume cu strashnicii si cu masacru .....

card2.jpg
 
care e lucru cel mai important pt un party? locu unde o sal facem...deci....ideal ar fi ...o vila undeva nu departe de kisinau...un apartament mai spatios fara parinti si vecini pe alaturi...daca rezolvam problema asta...restui floare la ureke!

shoot
 
Hmmm... tre de gindit unde????? La bunika in "zapavednik" va fi ocupat... dar ma starui sa-i gruzesk sa se duca de acolo!
 
ohohoho...tucmai ati invadat aceasta tema de idei.....nici nu stiu ce sa aleg...

:evil:

mai putori mititele....cu asa tempouri no sa mai organizam nimik....ori nu va intereseaza...?
daca nu...asa si spuneti, am inkis tema si mergem mai departe....daca da.....ap hai miscati oliaka creierasu!
 
shii asta zorzonel? primu link nu arata nimik....da a doilea tare ii ciudat.....
daca e ceva interesant tu zi, lumineazane!
 
poate .. decyt sa deranjam pe cineva cu povara gazdei .. mai bine ne yntylnim la o diskoteka :wtf: ... cred ca n'o sa deranjeze pe nimeni daca ne vede yn costume de fel de fel de animalutze/urytzenii :sa bem:
 
hm..... disco e treaca -mearga, da n-o sa te potz ymbata ca porcu.... disco asta tre sa fie yn ultima instantza
 
Un apartament in chirie pe o noapte :wink: , unde sa te poti tavali pe jos :crazy: , fara sa dei ochii cu nenea mentu :x
 
Back
Top