Hattrick!

seful

New Member
Hattrick este un joc de fotbal virtual în care veţi tranzacţiona jucători şi vă veţi antrena echipa în competiţie cu sute de mii de concurenţi simultani din întreaga lume.


Cum funcţionează
Hattrick este gratuit. Vă conduceţi echipa folosind un browser de web. De câteva ori pe săptămână se vor juca meciuri. Vă puteţi conecta oricând pentru a verifica starea echipei dumneavoastră, pentru a da ordine pentru antrenamente, a vinde şi cumpăra jucători sau doar pentru a discuta cu alţi jucători de Hattrick.

Hattrick nu se termină niciodată. Când veţi câştiga seria în care sunteţi, vă veţi califica într-o ligă superioară pentru următorul sezon (ce ţine 16 săptămâni). Sunteţi gata? Sunteţi pregătit pentru faimă naţională şi internaţională?

****************
acest joc a aparut in 1997 in suedia. la inceput jucau doar 8 echipe; acum sunt mai mult de 400 de mii de manageri in acest joc... la sfarsitul lui octombrie a fost introdusa si liga moldoveneasca...

Asa ca: aveti curaj si inregistrativa sau jucat abia 7 meciuri in campionat. Bafta!

http://www.hattrick.org
 
Atentie acest joc creeaza dependenta

Acesta a fost mesajul sefului care este cel mai activ membru moldav de pe hattrick.org.

Pina si wikipedia are un articol despre hattric (pentru cei care nu stiu wikipedia e cea mai mare enciclopedie virtuala) http://en.wikipedia.org/wiki/Hattrick

Eu joc de mai bine de un an, la inceput jucam in campionatul Romaniei, dar la crearea campionatului Moldovei n-am ezitat sa ma "intorc" acasa.

Momentan sintem 70 de useri (dupa 2 luni de la infiintarea ligii), si sper sa fim din ce in ce mai mult..

hattrick este nu doar un joc e o adevarata lume virtuala. Daca iti place fotbalul sau jocurile de gen championship manager esti in pericol sa devii dependent. Chiar si daca urasti fotbalul acest joc e recomandabil pentru ca e total altceva.

ca sa te inregistrezi nu au decit sa viziteze pagina www.hattrick.org si sa stepte 1-2 zile confirmarea inregistrii
 
Foloseste-ti capul

banner1.gif
 
Back
Top