Hmm ...wanna see somphin` ? :)

si tot asa scromno ...astept comentariile/ sugestiile/ parerile voastre :grin: ...

Muahahahahhaha :grin:
 
..daca tot intrebi sugestii :smile: :
=-= in general totu-i fain..in special schema coloristica :ciupel: (http://www.legion2k.by.ru/progz.htm) ..foarte reu$it
=-= la categoria "Minusuri" ar merge backgraund-ul negru (#000000) la scrollul de pe index.. cred c-ar fi mai bine sa schimbi in #ffffff

=-= site-ul e destul de promitsator ..cred c-o sa atraga lumea , unica conditie de "prosperitate" ramine content -ul :wink:

la mai mult $i la mai mare :naroc:
 
Ti nesi menea reka...za krutie berega...gde polea mopi ploea ..gde lesa, moi lesa...ti nesi menea reka ,menea reka da v rodnie mne mesta ....gde jiviot moia krasa ...golubi eieo glaza...


Kak no4ka tiomnaia....kak re4ka bistraia...kak odinokaia luna na nebe jdiot menea ona ...

Ti nesi menea reak ...za krutie berega!! ..golubi u neieo glaza ...kak no4ka tiomnaia ...kak re4ka bistraia....kak odinokaia luna na nebe jdiot menea ona ...
 
oi ble@ ..deamu ma scuzati ca am ramas cu update`u oleaca in urma ...da miine faca ...prosto zilele estea am fost oleac` ocupat... :grin:
 
Unele(shi chear mai multe proge) nu se copie de la tine...spune ca lipseshte linkul sau ca anonymous nu are acces!!!
 
caro4e... ca sa va stirnesc oleaca interesu... beta Legion2k o sa fie un portal ... dintr-o serie de citeva portale .md .... il fashim in phpnuke cred ca ...adica n-o sa ma chinui eu cu html`u ... enough...
Accentu o sa fie pus mai mult pe securitate... adica o sa fie pe acolo si nishte hacking mai subtil ...asa printre rinduri...
Dal`she ... o sa fashim cum fashi tata lumea ...o sa lucram mai mult cu publicu ... adica o sa-l implicam la addaugarea de news`uri ...articole ...chestii interesante....etc..
Inca si sa va zic ...cautam hosting cu php+mysql ...pe bani/fara bani ...in usa... daca shtie shineva adrese intresante... you`re welcome ;)
Ehh ...v`ajiunji noutati.... cum s-ar zishi vorba lunga sarashia omulu...cind o sa shie tat gata o sa vedeti...
 
ei si sa va zic patzani :) ..am intrat oleaca in sarbatori ...si va felicit si pe voi cu dinse`le...tipa "Hristos o inviet!" :D
Dal`she... cred ca zielele estea o sa vedeti beta.
 
Back
Top