idei de cadou pentru un barbat

irene

New Member
as aprecia sa-mi dati citeva sugestii de cadou pentru un "EL" apropiat.
de B-day.deocamdata aleg intre tricou, rama fotografie, ceas pentru sah (unde il pot gasi?)
astept cu nerabdare.mersi.
 
initial ma gandeam sa-ti raspund "o fata frumoasa", insa dupa asta am observat cine a scris intrebarea :hlizesc:
 
are el destul Ram.si-a mai luat in plus recent.iar ceas de sah am scris pentru ca ii place sa joace si stiu ca si-l doreste. doar ca mi se pare cam sec pentru ziua de nastere.as vrea ceva cu semnificatie.
 
Dupa tine ar fi ca toti ar trebuie sa se ucida........cel putin cei care nu gindesc ca tine........Care-i SENSul tau pa forum? Sa critici si sa dai sfaturi neghioabe.............?
 
Mi-e mi-ar placea sa primesc un ceas. Marca mea preferata e Omega(sa nu fiu prea pretentios), dar pana la urma si Rolex merge. Carti... sigur ca da... dar cartea de mai sus e utila doar pentru ADmirALL. Curea D&G? As spanzura-o pe fata care mi-o daruie cu aceeasi curea. Apoi o agenda (in caz ca e utila), frumoasa dar simpla si in care sa poti scrie si nu carnetele.

ADmirALL, sunt curios, cum poti sa pui toate pozele astea acolo? Mai mult de jumatate din propunerile tale sunt aiurea (no offence). Imagineza-ti ca iti daruie o fata o cravata, care nu iti place... o vei purta? Tre' sa-ti cunoasca bine gusturile si sa aiba ea bun gust ca sa faca astfel de cadouri, in acest caz nu ar intreba ce sa daruiasca. Am impresia ca ai pus pozele alea ca sa te impresionezi singur pe tine.

Hey, dar limita de pretz? Ca iti insir si eu lucruri care imi plac fara sa tin cont de economia personala.:)
 
PiggyEFromHell;160996 said:
Mi-e mi-ar placea sa primesc un ceas. Marca mea preferata e Omega(sa nu fiu prea pretentios), dar pana la urma si Rolex merge. Carti... sigur ca da... dar cartea de mai sus e utila doar pentru ADmirALL. Curea D&G? As spanzura-o pe fata care mi-o daruie cu aceeasi curea. Apoi o agenda (in caz ca e utila), frumoasa dar simpla si in care sa poti scrie si nu carnetele.

ADmirALL, sunt curios, cum poti sa pui toate pozele astea acolo? Mai mult de jumatate din propunerile tale sunt aiurea (no offence). Imagineza-ti ca iti daruie o fata o cravata, care nu iti place... o vei purta? Tre' sa-ti cunoasca bine gusturile si sa aiba ea bun gust ca sa faca astfel de cadouri, in acest caz nu ar intreba ce sa daruiasca. Am impresia ca ai pus pozele alea ca sa te impresionezi singur pe tine.

Hey, dar limita de pretz? Ca iti insir si eu lucruri care imi plac fara sa tin cont de economia personala.:)

De acord: e aiurea totul ce nu corespunde viziunei, idealurilor si valorilor noastre. Daca cineva nu gindeste ca tine, nu-nseamna ca-i gresit, rau sau iesit din comun. Unde scrie ce trebuie de cadonat si ce nu?? Cine stabileste acel criteriu de adevar si corectitudine???? Totu-i relativ.....p/u unii tu esti corect, p/u unii eu, p/u altii nici unul nici altul.....Cum tie iti plac ceasurile, si accepti sa primesti unul in calitate de cadou, la fel mi imi plac curelele, foarte mult, chiar am o mica colectie, recent am primit si una ca cadou si tin mult la ea.....
Si nu m-am referit la marca ca atare, dar la simbol. Cravata?? da aici tre sa stii putin gusturile si preferintele......Si carte data as fi primit-o cu placere, cit n-am fi de destepti, mereu este ce de recapitulat si de-nvatat...............
 
irene , poti sau stii a face ceva cu miina ta? , sau o cravata la fel cu un autograf(cuvinte de dragoste) cusut cu miina ta , este atsa aurie foarte frumoasa si alte culori + un pic de straduinta si va fi foarte super poate nu o va purta dar sigur o va aprecia ,depinde mult de buzunar , daca este plin si mare atunci pot veni cu idei mai mari, imi place sa daruiesc lucruri de pret , dar sa primesc lucruri simbolice si care sunt facute din dragoste , fie macar si ieftine dar cu gust -mai mult tin la ele, nu putem judeca numai dupa informatia pe care ne-ai dat-o ,spune te rog cum este caracterul lui ,romantic? materialist?s.a.m.d
 
ADmirALL, tema e: "cadouri pentru barbati" si nu pentru bietzei... acum intelegi?:) Nu? Nevermind, vei creste si vei intelege (in caz ca vei avea acest noroc).
 
Hey, lasati comentariile deoparte, fiecare are dreptul sa-si expuna opinia. Oricum, toti stim ca in sufletului fiecarui barbat exista un baietzel. :vino:

Eu n-am facut niciodata cadouri masculilor si, deocamdata, nici nu intentionez s-o fac. :D
 
lelaina;161027 said:
Hey, lasati comentariile deoparte, fiecare are dreptul sa-si expuna opinia. Oricum, toti stim ca in sufletului fiecarui barbat exista un baietzel. :vino:

Ok, dar inversul nu e valabil. In sufletul unui baietzel nu exista un barbat.
lelaina;161027 said:
Eu n-am facut niciodata cadouri masculilor si, deocamdata, nici nu intentionez s-o fac. :D

Pai normal, cum sa tradezi partidul feminist?:)
 
Back
Top