idei de cadou pentru un barbat

eu am facut caoduri... la prieteni si la iubiti. imi place sa fac cadouri. important ii sa am banii necesari...
sincer nu prea stiu ce sa le iau barbatilor... adica stiu teoretic, insa daca ii sa ma bag in chestiuni de tehnica. nu ma pricep prea bine si s-ar putea sa cumpar ceva nu foarte calitativ... ori cer sfatul cuiva, ori nu cumpar :D

eu iau pulovere, bluze... intr-un cuvant haine (mai ales pentru iubitul meu). le iau pentru ca imi place sa ii iau ceva care sa fie la el aproape tot timpul si sa ii aminteasca de mine... poate gandesc din prespectiva mea, nu stiu, ins amie imi face placere sa ii dau haine. am incercat eu si cu bratara, dar nu poarta, pentru ca nu ii genul... imi place sa ii cumpar deodorante sau parfumuri...
agende sau pixuri mai deosebite, datorita activitatii....

nu stiu. eu cred ca nu trebuie sa te complici foarte tare si sa alegi ceva ce stii sigur ca ii va placea. pentru ca daca nu, tot pentru tine va fi dureros.

faza care a spus-o margo ii foarte faina, daca te pricepi sau ai rabdare. eu nu am nici una, nici alta :D
 
miine ii ziua de nastere a lu' frat'neu sh n'am idee shi sa'i iau :) stau sh eu pin' in ultima clipa .. shi propunetz??
 
stai sa ne potrivim ochelarii...
deci, varsta, ocupatzia, hobby-urile inculpatului, shi suma mitei va rog
 
eu d sf val am d gind sai fac o confectiune d nutella sai o pun pe el poi sa fac o exceptie de la dieta shi sa io gust d pe el,aparte un complect intim d la armani,cu ofertele care sint faci o afacere
 
Pisiulea;161123 said:
am avut o experienta proasta cumparind o bricheta zippo de $40 care acum se tavaleste probabil ca pe undeva...

asa ca recomand ceva simplu si folositor :)

De tavalit nu se tavaleste, dar pot sa ti-o inapoiez cu placere nu am nevoie de ea, si imipreuna cu ia si alte citeva maruntsusuri care au mai ramas de la tine :D :D
Trimit prin posta sau cum facem ? :) sau trimet masina de serviciu ? ;)
 
Opaaaaaa, eaca si ex cumatra sare la bataie ..... :)

arina .... calm .... :) in intseleg ca iti iubesti prietena dar cite o data e bine sa lasi prietenii sa se descurce singuri ..... ;)
 
incearca sa-i darui o pereche de catuse sau un bici de la sex shop.....poate o sa-si dea seama el ce trebuie de facut cu ele..:)))sau un inel din acela care prelungeste erectia toata noaptea.....
 
jerry..,ce spui tu ai perfecta dreptate mie sotul mia venit cu vibrator de la sexshop cadou de ziua me, de la inceput cam rusinoasa, dar acum chiar vad ca merge, cu atat mai mult ca e plecat desprin deplasari,chiar imi place :)
 
Back
Top