In atentia utilizatorilor forumului "Politica"!

Redneck explika-mi si mie de ce imi stergi mesajele de la forumul politika? si nu doar cele postate de mine... Dai dovada de un comportament abuziv in functia de moderator... nu doar fata de persoana mea dar si pentru ceilaltzi useri ai mdnet-ului... Shame on you...mai bine datzi demisia...
 
[akep]Redneck explika-mi si mie de ce imi stergi mesajele de la forumul politika? si nu doar cele postate de mine... Dai dovada de un comportament abuziv in functia de moderator... nu doar fata de persoana mea dar si pentru ceilaltzi useri ai mdnet-ului... Shame on you...mai bine datzi demisia...

Syrus/BetterDayz/][aker ti s-a interzis accesul pe forumul moldova.net de catre administratori.
http://www.moldova.net/viewtopic.php?t=7097&start=0

Repet: am sa-ti sterg mesajele atata timp cat iti va fi interzis accesul pe forumul moldova.net
 
tequila said:
ce sens mai are un forum daca mesajele mai sunt si redactate de catre administratori/moderatori? :roll:
Fiindca exista indivizi care incalca regulamentul acestui forum, care confunda libertatea expresiei cu "libertatea" de a injura, calomnia, minti, plagia.
 
redneck said:
Fiindca exista indivizi care incalca regulamentul acestui forum, care confunda libertatea expresiei cu "libertatea" de a injura, calomnia, minti, plagia.

Şi rezultatul (destul de previzibil) este că discuţi cam de unul singur
 
Vasile said:
redneck said:
Fiindca exista indivizi care incalca regulamentul acestui forum, care confunda libertatea expresiei cu "libertatea" de a injura, calomnia, minti, plagia.

Şi rezultatul (destul de previzibil) este că discuţi cam de unul singur
Vasile, nimeni nu-ti interzice sa contribui cu ceva inteligent si relevant la discutiile de pe forumul Politica. Observ ca ai preferat sa discuti actiunile moderatorilor.
Cat priveste "observatia" ta in care insinuezi ca de cand am devenit moderator pe forumul Politica se scrie mai putin, ai cumva probe?
 
Marinarul said:
Opreste-te, apucatule, ca nimeni nu are de gand sa-ti ia intaietatea si recordurile de cenzurare. Ti-am mai spus, ca putin ma intereseaza opiniile tale bolnavicioase despre ce am scris, caci nu numai tie ti le scriu. Iar de toleranta ta nici nu am nevoie, ce ma tot sperii atat, de parca nu mai vad sperietori in tara asta - la fiecare colt! Calusurile la gura au fost puse multa vreme si eu vad ca un "democrat" de alde tine vrea sa zideasca un stat bazat pe drept cu metode absolut staliniste - pai cu ce esti tu mai bun decat aceiasi comunisti? Stiu ce fel de democratie vrei tu - jocul tuturor cetatenilor acestei tari dupa regulile impuse de tine si Co (desigur spre binele tuturor!)- nu vad diferenta intre tine si cenzorii sovietici!
Atunci cand este rugat sa nu recurga la vulgaritati, Marinarul striga "Cenzura!". Iti mai repet: pe acest forum nu vor fi tolerate astfel de mesaje. Citeste atent regulamentul forumului moldova.net si primul mesaj din aceasta tema.

Marinarul said:
Cat despre birjar si kolhoznic-alcoolic, incantat de cunostinta, eu sunt Marinarul, iar pe tine te voi numi in continuare - Redneck-kolhoznic-alcoolic, doar asta iti place!
Se pare ca nu intelegi romaneste. Reciteste mesajul meu:
redneck said:
Te-am avertizat ca expresiile obscene si vulgaritatile nu vor fi tolerate pe forumul "Politica". Daca iti place sa vorbesti ca un birjar sau kolhoznic alcoolic poti sa te cari pe planeta moldova sa pe alte forumuri de retardati si moldovenisti primitivi.
 
Mesajul lui basta a fost sters. Utilizatorul "basta" primeste prima avertizare. Reamintesc acestui utilizator ca pe forumul "Politica" nu sunt tolerate injuriile.
 
Tema deschisa de catre utilizatorul basta a fost stearsa. Articolul postat reprezinta un furt intelectual. Recomand acestui individ sa reciteasca regulamentul.
8. Daca citati dintr-un articol din presa sau internet, indicati sursa. In caz contrar mesajul va fi considerat furt intelectual si va fi sters, iar utilizatorul sanctionat.
 
Ma, am observat ca redneck-ul asta e tare. Nu stiu cum voi, dar eu am observat ca el poseda la un nivel... cel putin, superior celorlalti moderatori pe care i-am intalnit pe forum-uri. Chestia cu "iti amintesc regulametul..." a fost tare de tot. E o remarca, doar.
 
Tema deschisa de Kogaionon a fost stearsa din urmatoarele considerente:
1. Propaganda nazismului;
2. Antisemitism abject.

Utilizatorul Kogaionon primeste avertizare.
 
Ms moderator redneck, let me ask you a question. Are you a redneck? :)

Why you deleted my messages? What is wrong with you? Is already second time when you erased my posts !!! What is wrong? :)
 
Back
Top