In atentia utilizatorilor forumului "Politica"!

AllEyezOnMe said:
Ms moderator redneck, let me ask you a question. Are you a redneck? :)

Why you deleted my messages? What is wrong with you? Is already second time when you erased my posts !!! What is wrong? :)

Syrus/BetterDayz/][aker/AllEyezOnMe iti este interzis accesul pe forumul "Politica". Si iti reamintesc ca limba de discutie pe forum este limba romana.
 
redneck uite'te ce debiteaza nebunu astea
Aurelian Roibu said:
In acea tama ti-am spus ca eu nu-s homofob si ca tre sa fii tare retardat sa operezi cu notiuni de acest gen, in momentul in care nici nu le intelegi. Eu sunt impotriva homosexualilor da nu impotriva oamenilor. Or, homofob asta si inseamna - impotriva oamenilor. Dar tu tot nu intelegi, ca nu ai de unde.

tu cum crezi el e prost ca noapte sau doar se preface ?
 
draga roibule, daca incerci sa faci un exercitiu de memorie, ai vedea ca toate s'au inceput cand m'ai facut bisexual, si dupa asta ai zis ca homofob e ura fata de oameni, facanduma bisexual nu m'ai deranjat, caci iubita mea e un user vechi de 3 ani pe acest forum si toata lumea stie bine orientarea mea sexuala, dar sa zici ca homofob inseamna ura impotriva oamenilor e o TAMPENIE SI O PROSTIE deci si prin urmare esti tampit si prost si acuma nu te'am injurat, caci e vorba despre un adevar obiectiv ce nu'l mai pote contesta NIMENI, din moment ce mai sus se afla citatu cu prostia...
O sa incerc in masura posibilitatilor sa nu mai reactionez in nici un fel la mesajele, dar imi rezerv dreptul sa te numesc tampit si prost, de fiecare data cand o sa cred asta necesar...

p.s. trebuie sa recunosc ca o sa'mi ramai in memorie ca cel mai tampit user intalnit vreo data, si ca o aberatie mai mare ca ce ai zis tu, nu am mai auzit
 
zopiryon said:
draga roibule, daca incerci sa faci un exercitiu de memorie, ai vedea ca toate s'au inceput cand m'ai facut bisexual
Ba, nu-mi zice mie drag, deoarece eu am o orientare sanatoasa, traditionala. Secundo, eu nu te-am facut bisexual. Asa te-au facut parintii. Eu am constatat, pur si simplu. Invata sa te exprimi corect.
zopiryon said:
si dupa asta ai zis ca homofob e ura fata de oameni, facanduma bisexual nu m'ai deranjat
Repet, nu eu te-am facut. Daca nu esti orfan si de parinti, ca de minte - da, sa stii ca lor le datorezi orientarea sexuala.
zopiryon said:
caci iubita mea e un user vechi de 3 ani pe acest forum si toata lumea stie bine orientarea mea sexuala
Nu sunt sigur. De ce ai bifat "F" la capitolul "sex"?
zopiryon said:
nu te'am injurat, caci e vorba despre un adevar obiectiv ce nu'l mai pote contesta NIMENI, din moment ce mai sus se afla citatu cu prostia...
Uite adevarul obiecti: tu esti agramat:
zopiryon said:
facanduma bisexual
Ti-am mai adus o sumedenie de astfel de exemple, spre deosebire de tine.
zopiryon said:
O sa incerc in masura posibilitatilor sa nu mai reactionez in nici un fel la mesajele, dar imi rezerv dreptul sa te numesc tampit si prost, de fiecare data cand o sa cred asta necesar...
Cu alte cuvinte, de fiecare data cand vei aiuri, iar eu iti voi scoate in evidenta acest fapt, tu vei incepe sa injuri si sa ma numesti?
 
zopiryon said:
iti dau un sfat, nu mai scrie tampenii ca oricum nu'ti mai raspund la ele
Am mai vazut scrematorii de astea. Nu dau nici o ceapa degerata pe cuvintele tale. Sa te citez? Sau faci "un exercitiu de memorie"? Nu-mi plac "deja vu"-urile.
 
Mesajul cu injuraturi scris de Mircea Kaag a fost sters. Reamintesc acestui utilizator ca astfel de mesaje nu vor fi tolerate.
 
Pentru ce e nevoie de doi moderatori? Inteleg ca moderatorul trebuie sa puna in ordine temele si sa stearga mesajele publicitare, dar tocmai doi moderatori, pentru ce?
 
brudex...foarte simplu...pentru ca nici unul nici altul nu sunt activi :lol:


Atunci cand lipseste mai mult timp un moderator.....e bine sa mai fie si altul....ca sa-l inlocuiasca...
 
Inteleg, dar oare e veoie sa fie permanent pe forum, o data sau de doua ori pe saptamana sa citeasca si sa faca ordine nu e de ajuns? Altfel de moderare eu o consider cenzura.
 
Forumul "Politica" trebuie in fiecare zi vizita......din cauza ca mereu sa gasesc nebuni...care scriu numai nebunii....
Las´ca numai am iesit din cenzura.........redneck cenzurand binishor....
 
asta stiti ce inseamna? ca redneck e patsan, of, baiat/barbat (ce-o mai fi si el) de treaba, i-a pus pe toti pe la locuri si de-acum scriu normal.
 
Back
Top