In atentia utilizatorilor forumului "Politica"!

coolgreetings said:
brudex...foarte simplu...pentru ca nici unul nici altul nu sunt activi :lol:
Odrasla nomenclaturista pripasita la Viena minte de ingheata apele. Atat eu cat si zeidrik am moderat forumul Politica intr-un mod regulat. Dovada cea mai concludenta sunt chiar mesajele din acest "thread". Fiindu-i demontate argumentele si ridiculizate aberatiile cu care defila fudul pe acest forum, coolgreetings incearca sa se razbune. Ceea ce nu realizeaza acest individ cu mintea imbibata de ura personala este ca "razbunarea" lui e aidoma unui schelalait jalnic al unui pechinez.

In alta ordine de idei, anume lipsa acuta de timp liber si prin urmare imposibilitatea de a imi indeplini obligatiile este una din cauzele demisiei mele din postura de moderator.
 
O intrebare pentru admini/moderatori. Daca, asa cum mi se pare mie, termenul "romic" (sau "romick"), la plural "romishi", este folosit de moldovenistii primitivi pentru a-si bate joc de românii din Tara, de ce nu luati masuri?
 
Sfinx said:
O intrebare pentru admini/moderatori. Daca, asa cum mi se pare mie, termenul "romic" (sau "romick"), la plural "romishi", este folosit de moldovenistii primitivi pentru a-si bate joc de românii din Tara, de ce nu luati masuri?
o sa se ee :wink:
ps citeste tema lui zeidrik si ai sa-ti dai seama
 
\"rednek\" said:
Cat priveste \"observatia\" ta in care insinuezi ca de cand am devenit moderator pe forumul Politica se scrie mai putin, ai cumva probe?

redneck uita-te pe forumul politika si observa ca topicurile arata mai mult a spam decat thread-uri deskise pentru diskutzie normale la subiekt... Fa un bine natziunii romane si datzi demisia ;)

Efektul skontat al atitudinii abuzive de care da dovada userul moderator Filip Antoniu-redneck iese la iveala, cum am am zis mai demult... Userii mdnet boikoteaza pur si simplu acest forum... felicitari si succes profesional moderatorule :D
 
[akep]
redneck uita-te pe forumul politika si observa ca topicurile arata mai mult a spam decat thread-uri deskise pentru diskutzie normale la subiekt... Fa un bine natziunii romane si datzi demisia ;)

Efektul skontat al atitudinii abuzive de care da dovada userul moderator Filip Antoniu-redneck iese la iveala, cum am am zis mai demult... Userii mdnet boikoteaza pur si simplu acest forum... felicitari si succes profesional moderatorule :D
Syrus\BetterDayz\][akep, creierul iti este mult mai neted decat credeam. De mai mult de o luna nu mai sunt moderator. Asa ca poti sa-ti insiri platitudinile si gogomaniile aici. Iar faptul ca in continuare ma confunzi cu Filip Antonio denota lipsa acuta de inteligenta de care suferi.
 
Petre Tutea despre idioti:
"Functia idiotului e pozitiva, pentru ca fara el n-am intelege nici geniul, nici normalitatea. Pai cum am cunoaste noi un om pe care-l numim desavarsit daca n-ar fi prezenti astia, idiotii?"

][akep, mare noroc ca existi!
 
mai redneck nici tu nu esti un baiat inutil...cel putzin servesti ca exemplu negativ pentru altzii sa nu fie asha ca tine( paranoik,extremist, militant, uneori skizofrenik...you know ;) )

trebuia sa-tzi dai demisia la timp, ca sa nu fii dat afara :(
anyway n-am fost demult pe acest forum si vad ca s-au skimbat in bine lucrurile... bravo adminilor
 
Back
Top