In ce hoteluri ati fost?

...eu am fost de mai multe ori intrun hotel de pe Insula Rodos (Grecia).....se numea "Apollo".....e pe malu Marii Egee......si la poalele Muntelui Atos....si va spun ca asa hotel nu am vazut nicaieri in Europa....

daca as fi cerut personalului hotelului sa ma ghidile cu pana pe "undeva" ar fi facuto in fiecare zi....

...dar, adevaru e ca e cel mai scump hotel din Grecia....
 
Si in Romania sunt multe hoteluri frumoase in care te poti simtii bine...important e insa sa ai cu ce plati la plecare... :wink:
Dar dintre toate hotelurile prin care am fost...cel mai mult mi-a placut " Soft " din Berlin.
 
Eu nu am inteles tema.....chiar si daca va spun in ce hoteluri am fost.....intereseaza pe cineva daca nici makar nu ati auzit de ele?
Ei lasa de doua ati auzit, Plazza si Hilton.
:)
 
Cred ca pe nimeni nu intereseaza in mod special prin ce hoteluri s-a umblat...cred ca toti vor doar pareri...parerea mea... :lol:
 
Voi deacuma daca spuneti in ce hoteluri ati fost...makar spuneti deja si cate stelute au avut hotelurile "voastre"
Cred ca stiti....... de la o stea...pana la sapte :)
 
...hai sa va spun eu ce am auzit odata.....era in emisiunea "Poslednii Gheroi 3" cu Fomenko.....in urma unui concurs, castigatorului i se oferea posibilitatea sa petreaca 2 zile si 2 nopti intrun hotel cu 19 stele.....

poate era o gluma si eu nam inteleso....desi, Fomenco a repetat de mai multe ori ca e un hotel luxos de nui adevarat....tocmai cu 19 stele...

poate sa fie asa ceva?
 
eu nu prea am fost prin alea cu 7 stele ! Si cum e ? Are aer conditionat ca fara el vara "nu pot trai" . Cred ca acel de la Poslednii Gheroi 3 o baut vreo 500 g. de vodca ruseasca si o taranka si in loc de Hotel cu 1 stea o spus 19 :D :D
 
Alien said:
eu nu prea am fost prin alea cu 7 stele ! Si cum e ? Are aer conditionat ca fara el vara "nu pot trai" . Cred ca acel de la Poslednii Gheroi 3 o baut vreo 500 g. de vodca ruseasca si o taranka si in loc de Hotel cu 1 stea o spus 19 :D :D
Alien...in hoteluri cu 7 stele, este mai frumos decat in casele starurilor de la Hollywood.
Da ce deservire este....cazi jos, nu alta :)
 
Eu as vrea sa zic ceva de hoteluri care mau mirat. Eram in Lvov si am stat intrun hotel de 3 stele, unde camere erau mari, curate baie super, deci un loc care mo fascinat.

Cel mai tare ma mira cand vad hoteluri de 3 stele care parca is de 2 sau de 2 parca is de 3.
 
Ciofu...se mai intampla...totul depinde de cat de nou este un hotel....daca hotelul este vechi adica a fost dat in exploatare cu vreo 15 ani in urma...pai intre timp el isi pierde din frumusete, insa ramane la acele stele care le-am avut de la inceput!
 
Eu am fost in Japonia si am stat acolo intru-n hotel cu 4 ****. Si siara veniau la clienti gheise si propuneau servicii. Dar aceste servicii nu ierau incluse in pretul la hotel si trebuia de platit suplimentar. Si mie mi s-a parut foarte scump. Dar acum eu sint tare indragostit de Milania si daca si ia nu o sa fie contra noi o sa fim o pereche buna.
 
Eu noaptea trecuta am stat la Hotel Sacher 5 stele, poate ati auzit, e vestit in toata lumea pentru torta Sacher. Hotelu incredibl nam ce zice
 
am fost vara asta la un hotel din Franta, anume in regiunea Dordogne, dar i-am uitat numele, tin minte ca se incepe cu K.
A fost superbestial!!! Am jucat biliard si am avut acces la internet noaptea intreaga...plus la aceasta mai aveau canale tv XXX, pe care le puteai viziona gratuit.... :P
 
Back
Top