Informatie crutaia ...la soli4itarea d-lui Panici :D

[LegioN]

New Member
Patani ... nimi nu vre in Elvetia? Dejeaba ? ...edinstvennaia problema ar shi, ca tre` de pus curu la bataie :grin: muahahhahah :wink:
...ei hai sa va zic tat pa pareadku ...

Delo bilo ve4erom ..delati bilo ne4ego....asa sedem eu pe mirc si strigam in gura mare ca ni-i sku4no ... si la un mament dat ...intra un 4uvak pe canal ..si "sombody speak english?" ...si tot asa a 2 oara ..ei si eu ..tare-n clanta .. l-am trimas (pe canal) ..lui yo placut ... si ma intreaba "tu poti bazari english?" ..nu si eu "caneshna ca da" ...ei po hodu razgovora ..ii arat fotka ...el fotka lui ...si tipa "vin la mini in gosti ..iti deschid viza si iti platesc samaliotu" ...da eu "si te-ai ibanit? ..nashol dura4ka" ..da el "da la mini vo 4 patani din moldova o fost .. (4 guys from ungheni, leova...)" ...nu si eu ..tipa apredelshtete .. guys ori gays :smile: ..da nu ii abizatel`na sa shii gay ... (tac ia emu i poveril) ...ma graim noi ...mai graim... si ii mai zic ca stiu germana ...el vashe o ramas v shoke ... mai nu ma shere in casatorie (shutka) ..tipa ia peste shi moldovan o dat.... am mai grait ...mai grait ...el tot zishe "cind vii?" ...sap m-am [cenzurat]t eu dinsu ...si zic .."noapte buna, sa-ni scrii (muahahahhahhahahaha ...prichin`te ..el tare se rupe sa ma sune ...sa graiasca live..gandonu)"
..si cu asta tat :smile:


Morali sei basni takova: pot sa-i zic ...ble@ ..vreu sa vin la tini ..trimeti kapusta sa ini ieu bilet dus-intors, smotshi ... gagagagagagaga :grin::D:D:D:D

P.S Hotea eu stiem pe sineva care intr-un timp se inregistra ca padruga pe site`uri de facut cunostinte ..si fix asa razvode burjii ... tipa ia u mami tzelka... trimte-ni bani ..tuda siuda... :grin:
 
big lolz :smile:
kiar ii krutaia info. n-r fi rau sa-l razvadeshti sa-ti trimita nishte kapika. poate si te duci, nasharu, si... :smile: ei, acolo vezi si singur :smile:
 
tema asta tre de mutat in tema INternetul si banii ... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

P. S. wai, tu si glumesti ???

hmmm, si eu am avut citeva invitatii in elvetie ....
 
shedeti bai ...eu deamu tat produmal :grin:
ii zic ca am un drug care vre sa mearga cu mine la dinsu ...el deschide viza ..cumpara bilete .. noi zburam in elevetia .. pe prapadim la aeroport :smile: ..ne pricalim vo 2 zile pe acolo ..si acasa :grin:
...sau vseo-taki mai sa-i fac un kidoz de bani...
 
Iaca ni-o venit iara ...
miine a sa va zis "Razvodka" part II :grin:


Om Slab ..stai bai... da shi poate tu ai fost pin Elvetia ? :smile:
 
caroce hai sa-l kidanim pe patsan de capica, si ne ducem pe vreo citeva zile sa ni pricalim pe acolo(ne pierdem pe la aeroport), si apoi inapoi in MD ... :grin: :grin:
 
Mlea... Legion shi altii, swissboy aista-i un homosexual sau bisexual ... lui ii a f-u-te tare si cheama oameni din moldova pentru asta, voi chiar inca n-ati inteles?
Eu n-am fost in elvetia da o fost altii chemati de ciuvacu shela... unu din moldova lucreaza la restaurantu laguna shi o fost in ospetie. Nie elvetianu ista ni-o trimis invitatie. Zice ca la vara in luna iunie o sa trebuiasca sa ma duc la ambasada elvetiei din kiev sa ridic viza. Da eu nu vreu sa ma duc ca stiu ca ashela ii sexual'no ozabochenyi. Da daca ma duc apu ma folosesc de invitatie ca sa ajiung in tara si ma duc la liuboi hotel numa' nu la swissboy in ospetie. Ma duc numa ca sa vizitez tara si orasele din elvetia folosindu-ma de viza si invitatia care o face acela.

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Om_Slab pe 26-03-2002 20:45 ]</font>
 
Da eu numa' nu-nteleg shi legatura are domnul Panici cu tema noastra?
By the way: Panici, dumneavoastra nu sinteti sirb ?
 
2 Doomie: dap Panici vre sa-si skimbe orientatia... si uite i-am gasit okazia potrivita :wink: ...shutka...

2 Om Slab: pizzzzdetz :grin: ... cum s-ar zishi ai deschis amerika pin forto4ka ...sheea si tu ne-ai lamurit noi demult am inteles ...si seea si ai zis, noi tot deamu ne-am gindit..

2 All: ap si dar patani ... ii zic sa trimata vize pentru tati ? :grin:
 
grupavuha a la' gay party. :grin:

voi o sa ajungeti in istori cu asa planuri.
:smile:

[LegioN]: v nature ca Om_Slab ne-o rupt cu mesaju lui... asta o fost capetz... :smile:
 
Back
Top