Instalare Windows XP

shefu;161664 said:
Salut !!!
Am fost de curind in SUA si am procurat un notebook HP Pavilion dv6000 si cam moare XP-ul instalat. M-am gindit sa-l schimb si la instalare nu vede hard diskul. Atunci m-am gindit sa-i fac upgrade si cind scriu key-ul apare mesaj ca key-ul este invalid , cu toate ca este corect ca l-am mai folosit la alte calculatoare !!!
Stie cineva care poate fi cauza ? El are preinstalat Windows XP Media Centere Edition...

Cruto! Eu înţaleg cî tu poţ şi sîngur instala nu numa WinXP... Tu dai întrebarea asta deatîta cî ai fost în SUA şi ai cumparat noutbook.

Ian hai povisteşti şhi ai vazut aculo? Cum padrujili şî şi ai cumparat încî?
 
shefu;161664 said:
Salut !!!
Am fost de curind in SUA si am procurat un notebook HP Pavilion dv6000 si cam moare XP-ul instalat. M-am gindit sa-l schimb si la instalare nu vede hard diskul. Atunci m-am gindit sa-i fac upgrade si cind scriu key-ul apare mesaj ca key-ul este invalid , cu toate ca este corect ca l-am mai folosit la alte calculatoare !!!
Stie cineva care poate fi cauza ? El are preinstalat Windows XP Media Centere Edition...

stii ca nu poti folosi keyul windows de foarte multe ori?
 
De folosit key-ul la instalare poti cit iti doreshte inima, iaka cu activarea windowsului deja merge mai greu in cazul acesta.
Kstati, shtie cineva cum de skimbat key-ul la windows dupa instalare?
 
Back
Top