Instrumente muzicale

[K]

Active Member
Iaca ne-o alungat de la Hai s'om be... da sa spamuim aishia!
Uai, `Nightwish` eu am ahuit de ustanovka sheea de barabane... bay, da shi concert tre sa fashi ca sa le foloseshti pi tati? jazz? ia f shoke!
 
barabanele ys a lu' Mike Portnoy din Dream Theater (Progressive Rock/Metal) el napastoi foloseshte ashe ustanovshi komplicate ...
 
iwdrums.jpg

aestea's barabanele lui ku kare a kyntat pe albumul ''Awake''
ashelea erau legendarele lui Purple Monster
 
ogo.... nia-ni curge saliva de-am...
Mira, da nu vedem pozele.. ashteptam, ashteptam... da shini shy shi chitare are pe aishi! ia kalitzy-va!
 
eu am un Squire Modern Bass 4 by Fender de culoare gri metalic, dar inca nu am pus mina pe el ca e in vreun camion FedEx, dar se apropie :D
caut o poza
 
tu ai sa shii ca asta din The White Stripes... fratele la chitara da sora la tobe...
 
mda... shtie si victor inceputul la Nothing else matters....... si deamu-i bun de chitarist.... eu si mai bine cynt la chitara decyt dynsu....... eu si One shtiam cyndva...... si sheva din RHCP si NIRVANA...... numa ca asta era demult... :) asha ca din noi 2 muzicanti...ca din bunica mea metalista... :lol:
 
alio, magazine de instrumente muzicale sant la noi?
am vazt unu pe langa filiala Bancii de Economii mai jos de Sun City... am auzit ca shi la UNIC sunt instrumente muzicale...
 
am primit bassul dar nu era asa de gri ca in poza si era cam zgomotoasa pe la mijlocul grifului. l-am returnat si o sa primesc unul negru. sper sa fie aceeasi culoare ca si cel din poza :-?
 
Back
Top