Internet cafe

doxyterra ... si cam gata ... compurile is bune, au hot-dog`uri si pel`meni, piva, apa dulshi ... in coridor se fumeaza .. in tualet tot se fumeaza (iarba) ... caro4e tat cum trebu... dupa masina se uita storojii (care se fac ca se uita) ... dar shel mai important: contingentul care se tusuie pe acolo - eto vam ne Holyday, unde vin tati mucoshii sheea si jioca cu cheat`uri ... unica si ini plashi la holyday - asta-i colonshile shelea 4 de linga bar + muzica ... da din moment si am copiat muzica de acolo, deamu nu ma mai duc.
Caro4i doxxy rulezz...
 
net cafe

Lume lume :) , cindva erau net cafe-uri, care era in realitate net cafeuri:) da acum? Sunt maximum 5 net cafeuri in chisinau pe care le socot bune:)) dar shi acele au cite ceva urit in ele, dar se compenseaza cu ceva ce nu este in alte cluburi...
asadar... eu in principiu sunt capricios... imi place sa fie deservire... sa fie placut... anume sa ma simt bine... sa nu fie... net unde platesti shi stai ca in urna de gunoi, unde se striga pe toata sala... shi sa fie doar bomji:)) shi auzi la fiecare 30 secunde "zama4i, ubei [cenzurat], ah ti [cenzurat]" eu nu am nici o placere sa stau acolo, sau daca tre sa stau, ap le inchid gura:)) tre sa fie personalul placut... sa ai cu cine te consulta..., sincer sa fiu, erau cindva putine cafe-uri, dar acolo le pasa de clienti... ii ajutau, shi cind au vazut ca au clienti, nu le mai pasa de ei... le pasau doar banii... mai mult nimic, intrebau clientii de ce nu se incarca mailu, operatorului ii e pofig shi ii zice ca nu stie:)) asa o impresie ca nici nu tre sa stie... sa le fie rushine acelor care fac asa... luati-va oameni buni compuri acasa:))) linii dedicate:)) shi let`s go go:))) aaa, shi cum a zis shi Victor Prohnitchi: ", dar daca e sa fie apoi la moldova.cc", :)) in cazul in care e dedicata desigur sau radio de la moldovacc:)))
 
naspa

asta-i cuvantul atunci cand am frecventat asa ceva! m-a dezamagit totul, mult fum de tigara, intreruperi pe retea, sau multe altele foarte deranjante!legate de calculatoare, tehnologie si tot restul!
 
Cine a intrat nu demult pe la DoxyTerra Inet Club???
Ati vazut ca ei shi-au modernizat compurile in AXP 1800+ cu 256 DDR shi GeForce 4 TI 64 MB DDR ???
Imi pare ca shi-au marit shi canalul la internet...ca Moldova.net se incarca intr-o secunda!
 
Back
Top