Internetul shi Banii

Eu m-am inscris...dar ce trebuie de facut mai departe??? Mi-a dat un cod...l-am pus la mine pe site...shi care-i pontu?? Cum trebuie de primit many??
 
Pe 2002-02-25 07:44, iulik a scris:

:hahaha: LegioN tu asa vorbesti de arca ai facut milione pe internet si totusi intr-un mesaj ai scris ca nu ai primit inca nimic, ci doar astepti sa-ti trimata ...

..arata si nia unde am scris asta ... :wink:
 
Pe 2002-02-26 00:50, apstudio a scris:
Eu m-am inscris...dar ce trebuie de facut mai departe??? Mi-a dat un cod...l-am pus la mine pe site...shi care-i pontu?? Cum trebuie de primit many??

ex: web4free.by.ru
 
Pe 2002-03-01 02:16, iulik a scris:
mateiashul, tu te-ai apucat sa-ti faci referali pe forum ??? :wink:

...exact ... si pe mini asta tot ma enerveaza oleaca... s-o gasit el shel mai umnii...
 
iar amu la [legion] sau cum ti mai scrii tu acolo.
Amigo, mai ghine stop aishi. Lasa poveshtile tale cu zmei shi zyne pentru un stakan de jin reshe la pitrikani la vara capu unii chiar te-or crede de aishi di pi forum shi or mai fashe shi prostia de a dedica mult prea mult timp pentru asha ocupatzii care nu merita atentsia unui om cu studii. Eu intsaleg, timp de 2 saptamini te-ai prikalit si is sigur ca o fost placut pentru tine sa dushi oamenii into believing you, dar e timpul de mai oprit. Bun?

mai chine :naroc: ,

-Andrei.
 
[legion], mai ghine zi-mi daca ai sa shii saptamina viitoare (adica nu asta care chiar amush se'ncepe da sheilalta :grin: ) in Chisinau?

iar, :naroc:

-Andrei.
 
iulik, orice moldovan care se respecta nu se da in laturi de a fi "cu cinstitul," nu? :naroc:

`Cheerz,

-Andrei.
 
dear Andrei, rano te`ai trezit ...eu deamu am f#tut`o din gara ... asa ca see you la vara la da4e :grin:

P.S drept zishi cu oamenii invatati ca noi cu asta nu tre` sa se ocupe in serios... asta`i 4ista un hobby ..ca shi "cinstitul" :smile:
 
care lan bai? Stay clean! Ca altfel stinks!
Eu vaasheta ma intoarsei pentru ca gasisem un punct de atractsie nou fatsa de forum. nimic mai mult. Caci opinia despre management nu s-o schimbat deeeloc :wink:

`Cheerz,

-Andrei.
 
Back
Top