Internetul shi Banii

si vashe ... eu miine cred ca ma apuc sa fack site ... unde se vor discuta diferite intrebari ... si poate miine si o sa shie online ...
 
of iulik, [LegioN] de-atitea / se apuca la viatza lui si atit de putzine termina.. nu grabi baietzelu...:smile:
 
actualy ... i`m waiting for my payment check ..daca tot o venit vorba ...si ma gindesc unde sa-l obnali4uiesc ...si simt ca a sa shie [cenzurat]oj cu checku(rile) ista...

PS: of iulik, [LegioN] de-atitea / se apuca la viatza lui si atit de putzine termina.. nu grabi baietzelu...
*** nu pre ni-o placut asta ***
btw ... sheea si m-ai intrebat ... daca nu merji cum ti-am zis ...stiu cum se fashe altfel ..da tre sa redirectionez nishte porturi...
 
Pe 2002-03-23 16:25, [LegioN] a scris:
PS: of iulik, [LegioN] de-atitea / se apuca la viatza lui si atit de putzine termina.. nu grabi baietzelu...
*** nu pre ni-o placut asta ***

Ei...:smile:

Pe 2002-03-23 16:25, [LegioN] a scris:
btw ... sheea si m-ai intrebat ... daca nu merji cum ti-am zis ...stiu cum se fashe altfel ..da tre sa redirectionez nishte porturi...

shii mai explicit .. pe privat!
 
Cine e interesat sa faca bani pe internet imi poate trimite un email sau un mesaj privat. Deja am fost platit de o firma, am incercat mai multe insa sunt extrem de multe neserioase. Daca vreti sa va dau linkurile email me.
Nu mai pun linkuri pe forum fiindca imi sunt sterse.
 
mateiasul@yahoo.com, uite tocmai acu 2 zile m-au sters din lista membrilor nitrocliks.net din cauza ca n-am aplicat intocmai "i agree" si eram destul de avansat. :-x
 
Pentru sheea care is in tank ...si fack bani pe nitroclicks .. GROW UP!
Nitroclicks ii deschisa de 2 patani rusi ...patani destepti si ii drept... si shezi tu ca prostu si ii imbogatesti pe dinshii timp de 3 luni ...stringi 496 (!!!) $$ ...te gindesti ca iti mai trebu inca 4$ ..si primesti cecu ..si poola... aeshtia 4 dolari poti sa-i astepti mult si ghini...
Caro4e si vreu eu sa zic :D ...de pe nitroclicks nu primesc toti bani ... primesc unitati (care au site`uri despre net earning si un trafic bun) ...restu loshilor shed si astepta ...sa le vina 4 $ ;)
Stiu dohooya oameni care is dispusi sa-si vinda acum conturile de pe nitroclicks (conturi cu 450+ $ pe ele) contra sumei 100-150$.
Asta-i si am vrut sa zic de nitroclicks ....

P.S da la mini asa impresie ...ca romanii amu s-o dorvit la nitroclicks ..si pissdetz... altsheva n-au si fashi... shed si urla pe tat ROnet`u "Fa 500$ in 3 luni ...fara mishto ...sa moara familia mea ... etc..etc... da click aici" ...iaca asa daalbaiobi... :D
 
Back
Top