Intrebare pentru totzi...

Felicitari, esti tatic !! :D
Transmite felicitari si mamicii tale cu ocazia faptului ca a devenit proaspat bunica !!! :D
 
Bah, ce mai întrebare! :rolleyes: Dar ce bre, prietenul tău te-a rugat să întrebi aşa ceva pe forum? :confused: Data viitoare, dacă te mai roagă ceva asemănător, te-aş sfătui să-l refuzi, ca mai apoi să nu creadă lumea că tu ai făcut prostia şi să tragi tu ruşinea. Sper că nu ne-ai minţit pe toţi şi ne-ai spus de prietenul tău ca să scapi basma curată... :-) Da' oricum se vede că-i prost săracu' rău de tot! :p Felicitările mele! Să aibă un bebe sănătos! Să-i trăiască! ;) Va deveni tătic, în caz că partenera lui era tocmai în perioada fertilă! :D
 
VovaVova;221158 said:
As vrea sa stiu poate sa ramina partenera insarcinata dupa o noapte daka amindoi parteneri sunt virgini??

Da. E la fel de probabil ca si daca nu erau virgini. Ati folosit ceva metode de protectie?
 
Ati folosit ceva metode de protectie? (CITAT)

Parcă a zis că nu el a făcut treaba, ci prietenul lui, cică. Doar că nu ştiu dacă o fi adevărat... :nustiu:
 
Vova, pina la urma ai dezvirginat-o totusi?

Este important sa fim sinceri aici, daca vrei sa te ajutam cu informatie..
 
VovaVova;221158 said:
As vrea sa stiu poate sa ramina partenera insarcinata dupa o noapte daka amindoi parteneri sunt virgini??
Depinde ce gaura ai dezvirginat... ca nu in toate cazurile ramne gravida :D

AndersoN said:
Ati folosit ceva metode de protectie?

AndersoN ei erau virgini! Nu-i destul?:D
 
Back
Top