iPod

kedd

Octombrel
1000 de cantece in buzunarul tau din partea lui Apple :smile: o vazut, auzit, akipuit cineva ? :smile:
 
iata shi cum arata:

ipod.jpg
 
preturile deci (comparati cu mp3 players pentru windows):

ipod - memorie 5 giga: 399$
intel pocket c. - mem 128 mega: 299$
samsung yp20s - mem 64 mega: 130$

decit sa dai 130$ pentru un 64 mega nu mai bien faci un sacrificu si dai 400 da iti iei un 5 giga...memorie de vreo 80 de ori mai mare :ciupel:
 
eu numaice miam dat seama ca pe asha jucarica pot incapea 8 CD'uri cu mizica de calitatea originala :grin:
 
eu doar am auzit cate ceva despre iPod...

zice lumea ca deja s-au scris progz ce permit conectarea lui la un mustDIE (prin USB sau prin FireWire, nu tzin minte exact)

eu mi-as dori asa o jiukarie :smile:
 
intrebare... este devais iPod de 80 de hectare cu ecran color shi cu support video... ce fel de formaturi video citeshte el? trebuie vre-un convertor special pentru a baga video in el?
 
Am si eu un iPod nano, la 4GB. Costa destul de mult in Romania (800 lei noi, cam 340 USD sau 230 EUR), dar l-am luat din Japonia cu numai 190 USD (deoarece taxele vamale USA-Japonia sunt mult mai mici decat cele USA-UE). Este o jucarie dragutza si, pentru ca e Apple, deosebit de fiabila.

http://www.apple.com/ipodnano/
 
eu am cel de 30 gb nano si vreau sa-l vand pt cumpararea versiunii noi.Cat ajunge la voi noul ipod (touch) ?
 
khama;161772 said:
intrebare... este devais iPod de 80 de hectare cu ecran color shi cu support video... ce fel de formaturi video citeshte el? trebuie vre-un convertor special pentru a baga video in el?

da, formatul e quick time[mp4] iar daca ai nevoie de soft iti trimit eu,sa-mi lasi un pm cu adresa de ym
 
nu, mersi, nu am nevoie, mi-am luat iPod de generatia 2, fara video.... nu prea am timp sa ma uit la ele pe drum
 
Back
Top