Jurnalul secret al lui Flo

cico, daca n-ai stiu, s-a lansat de curind Mortal Kombat 2.

draga mircea K, intrebarea era retorica, dar daca tot ai raspuns la apel, mersi de raport.

dezgustul manifestat de tine fata de tot ce e rusesc

dezgustul meu se manifesta doar fata de aberatii de calibrul celor din mesajul de mai sus, scris de jandarmul de la sectia Politicaly corect.

Inteleg ca rusa poate sa ti se asocieze cu un anumit trecut ideologic

cu tot respectul, dar nu intelegi nimic; sau mai bine zis, intelegi doar ceea ce-ti convine tie. eu zic sa ma "citesti" inca o data, dar mai atent, si o sa vezi ce am scris despre dublarea filmelor in orice limba.

Dar citeodata banalitatea are coaie mai grele decit un argument intortocheat si te coboara mai sigur spre atitudini de bun simt.

well, se pare ca este chiar ceea ce-i lipsea mesajului tau. cind oare o sa citesc ceva interesant scris...de tine.
totul e sa fii natural, trust me, crisparea nu-i sade bine unui barbat.
 
am realizat acuma o chestie...
majoritatea oamenilor scriu sau tin un jurnal in speranta ca va fi citit de cineva candva...
faptul ca Flo o face deschis e si mai admirabil.... superb chiar...
nu e oare adevarat ca scriem ce scriem acolo cu gandul ca vom deveni cumva celebri, iar jurnalul asta va fi o comoara literara pentru urmashi? a.. fantastic...
jurnal pe forum e ceva super original... imi pare rau ca l-am descoperit doar acuma...
noi, cititorii putem juca rolul sfatuitorilor pentru Flo...
 
juniorule, daca vrei mai mult asteapta sa implinesti 16 ani ca sa poti intra pe Viva sau sa te poti uita la Adult Chanel.

nu am acum dispozitia de a scrie in jurnal, poate mai incolo.
 
Back
Top