La el/ea (partenerul/a) ma innebunesc....

Meta

cocheta
Pe fiecare dintre noi .. la partenerul/a.. ne innebuneshte ceva.. ceva fara de care nu putem.. ceva care daca nu vedem vre-o cyteva zile simtim ca innebunim.. de dor.. si de tot........
Pe mine la el ma innebunesc ochii lui.. eh... are nishte gene.. of... poti sa stai toata ziua si sa te uiti.. si sa te uiti.. si tot nu te mai saturi..eh.....
 
Ochii sinceri, zimbetul perfect si mirosul ce te mingiie. Imi e atit de dor de toate acestea. As da orice sa simt din nou... dar cine stie, timpul va arata !
 
eh... mda.. ar mai fi si mirosul lui care ma innebuneshte... cynd stau toata ziua cu el.. si vin acasa.. si imi miros hainele... si miros a el.. eh.... si iar mi se face dor.....
 
vio said:
...barba :)

de fapt ador ceva la el, mult de tot, dar nu pot spune ca ma nebuneshte ca ar fi alt sens... asta e mintea lui, corectitudinea gyndirii...e ceva mai rar intylnit... si ma face sa ma simt minunat.

da.. frai-meu yi deshtept......... :D si ma myndresc cu el......... 8)
 
ma ynnebunesc ochisorii, buzitzele, nasucul , mai pe scurt TOTUL!

vio said:
...barba :)

de fapt ador ceva la el, mult de tot, dar nu pot spune ca ma nebuneshte ca ar fi alt sens... asta e mintea lui, corectitudinea gyndirii...e ceva mai rar intylnit... si ma face sa ma simt minunat.

bazar sa shiba!
 
vadim said:
mmmm la ea, da imi place totul, pentruca totul e perfect, ochii buzele sinii corpul ...... da e super

Imi pare nespus de bine pentru tine, dar sa nu uiti ca exista si asa ceva ca deceptie.

Life is a bit.ch, it stabs you in the back when you least expect it !
 
Viata roz e cea mai super, nu merita sa o raneshti prin pete sure, dar e mult mai greu dupa aceasta sa traiesti sumbru.
 
Back
Top