La el/ea (partenerul/a) ma innebunesc....

vio said:
ma inebuneshte seara... lipsa lui....

vio... tu principalu' sa nu te gruzeshti... juma de an nu-i kiar asha de mult.. o sa vezi ca o sa treaca repede........
mda.. iaka el nu-i parteneru' meu..:) da oricum .......mi-e tare-tare dor de el.... si te inteleg........
of........ :cry:
sorry pentru offtopic...........
 
vio, noi santem cu tine!!!!

cover_nation.jpg
 
da tu tot yi simtzi lipsa? io tot... n-am cu shini piva be, mai skarkina limba....
noi santem cu noi!!!!!! :D shy cu _victor_!!!!
 
Ochii.... privirea..... zymbetul...... parfumul.... felul in care ma priveshte.. cum imi vorbeshte...... buzele......... mersul.... parul....... cum ma myngyie......... defapt daca stau si m agyndesc... nu cred ca e ceva le el ce nu-mi place...........
 
Buzele mari....okii..
bratele..knd pune o mana pe mine,noaptea knd doarme...ma doboara :)))))
totu ma inebuneste... totu..
mai ales indiferenta X(X(X(X
 
calitatea lui de a ma face sa ma simt biiiiineeee...oricynd,in preajma lui... faptul ca sunt eu insami...faptul ca ma place asha cum sunt...shi ma suporta :D
 
mai eu cred k nu conteaza numai cum arata ci conteaza cel mai mult cum te simti u langa el si el langa tine si dc va completati unul pe altul
k degeaba iti place zambetul lui ochii lui parul lui dc nu simti nimik din ce am spus mai sus ;)
eu am trait-o pe pielea mi-a placut de ochii un baiat si de felul cum saruta dar dupa cateva saptamani am ajuns la concluzia k nu merita sa mai stau langa el dar mite sa sufar ;))
 
acum n-are cine sa ma innebuneasca, dar tare imi mai place cand o vad (sau as vedea-o pe viitoarea) cand se poarta sincer, este ea insasi si rade ca un copil... ce tine de aspect fizic, poate sa ma inebuneasca corpul, adica sa nu fie "perfect", dar sa aiba o constitutie atletica, cu forme, cu tot, si anume in miscare femenina, sexuala.. asa ceva ma da peste cap
 
ma innebuneste cand intarzie, imi ies din minti, de imi vine sa o strang de gat :)) si totul din pura simpatie
 
zimbetul, ochii, mirosul zonei genitale cind e excitata...sa ma mai gindesc.....a, bineinteles, sinii, picioarele, fundul, buzele......a, si cum geme cind ajunge la orgasm......e un moment pe care nu pot sa-l uit..:)
 
Back
Top