La mine canta...

Metalliuga eu am impresia ca tu intri pe acest forum,numai ca sa spui altora ce muzica asculti si cu asta tu vrei sa impresionezi un forum? :wtf:
Inafara de denumirile melodiilor mai shtii sa scrii ceva??....ori numai asta va invata la Asachi? :wink:
 
ai mai vrea tu!ca eu pe tine sa te "anin" 8) ...ar fi prea onorabil pentru tine :ciupos: ........dar tot nu inteleg un lucru? ce rost are sa scrii din 4 in 5 min ce cantec asculti???nu pot sa scrii si tu altceva? sa mai vada lumea ce gandeshti......chiar la tema muzicii!!!
....ori pentru tine mai mult de un rand e cam comlicat sa scrii?
......si nu te mai supara atata,de parca ai fi o Metalliuga!! :wink:
 
O.. s-o inceput Superock.... numa ca canta un kkt.. MUse........

deleanu... ia fii tu mai atent.. si cauta toate mesajele scrise de mine.. citeshte-le.. si dupa asta mai vorbim....... :lol: asta dac' ceva nu-ti place :P
 
of.. ma duc si eu s ma culc..... la Superock canta Limp Bizkit ... Satana Fereshte!!!!!!!! mai inainte parca puneau muzica mai buna.......... da amu... s-o stricat cu totul.......
 
deleanu said:
ai spus cumva ca MUSE e de c@cat?????? :-x :-x .....opa!!imi pare ca aici cineva vrea razboi :ciupos:

Da deleanu.. KKT, KKT, KKT!!!!!!!!!!!!!!!! :hahaha: : :hahaha: ::hahaha: ::hahaha: ::hahaha: :
hai sa ne batem!!!!!!!! :hahaha:
 
didn't wanna leave you with the wrong impression... lea lea lea.... nu shtiu shi-o dat peste mine ca ascult Natalie Imbruglia!
Oh, forghiv me, mai gud lord, am fost obligat sa ascult asha muzon!s
 
Back
Top