La mine canta...

Atunci rezulta ca in fiecare zi tre' sa imbli cu fytaiul, sa te droghezi si sa savurezi toate placere vietzii, doar, cine stie, poate miine o sa mori ?! :D
macbeth - thy mournful lover!!!!!!!!!! :crazy: :crazy: :crazy:
 
p-u Bad And Mad - cuvintele aste le interpreteaza fiecare asa cum stie... daca pentru cineva drogurile inseamna a trai viata din plin atunci nu are decit... chestia e ca ar trebui sa simtim ca ne traim viata din plin si nu sa ne pregatim pentru asta... (parerea mea)

Chad Kroegger feat. Josey Scott - Hero
 
nero :oops: da, adica nu, adik... :oops: Intr-un fel acele lucruri ar insemna sa traiesti viatza la maxim, pur si simplu altceva nu-mi pot inchipui, zi si tu, pentru tine ce e sa traiesti viatza la maximum? sa stai la TV mincind ceva, ori sa asculti muzica toata ziua? oare tzie aceasta expresie nu itzi trezeste aceleasi asociatzii, sincer?!
Nightwish - Sleepwalker :ciupos:
 
Nightwish - Sleepw... uai, da eu tot ascuklt piesa asta...
lana, apas next: Nightwish - Deep Silent Hill
 
[K] :) Tu stiai ca cu piesa SleepWalker Nightwish putea nimeri la EuroVision, dupa votarea publicului aveau si primul loc, dar juriul lor de conservatori burtosi nu au fost de acord :cry:
Da la Deep Silent Complete exista un Techno remix, l-am avut, dar din greseala l-am sters :(
Marilyn Manson - Sweat Dreams :crazy: rocksssss! daca nu gresesc pe vremea cind eu eram copkil de tzitza piesa asta o interpreta DR. (D :D )ALBAN...
 
Back
Top