La stomatolog...

Eu iak am un Dentist tare super! el asculta rock... Cradle, MAnsaon , oZyy, Pink Floyd, Metallica etc.
Saptamana trecuta cand m-am dus la dentist.... el mie mi-a pus muzica.. si anume Manson..... Tare Fain.... Sa stai pe scaunul cela semi-culcata...... sa shtii ca amush poate sa te doara.... dar sa asculti asha muzica faina.......
Pe mine MAnson m-o ajutat sa trec peste cele 45 de minute fara nici o frica.... a trecut asha de repede..... nici macar nu m-o durut..(poate dea atata ca mi-a pus o injectie.. :lol: )....
in fine.....mai des asha dentishti......metalishti!!!! :D
 
da eu iaka cand stateam pe scaunul cela.. canta MAnson... ma gandeam ca ar fi fain sa se filmeze asha un Videoclip... unde este un dentist nebun , cum ii taie limba, scoate dintii.... interesant ar fi....... :lol:
 
Tu la dentist te mai poti gandi la asa ceva? Eu la dentist ma gandesc cum mai repejor sa scap de el......
Foarte des am mai fost la dentist....practic in fiecare an....
 
eu ma duc o data sau de doua ori pe an....... da asta nu-i kiar asha de starshnic.... de cand ma duc la dentistul asta chiar a inceput sa'mi placa...... :lol:
dentishtii rockeri Rup!!!
Basistul din Foetor Mortis, Vlad este dentist.. adica v-a fi... acum inca e la universitate........

dentishtii rockeri Rup!!!
 
Am fost cu vreo 6 luni in urma la dentist.......
Imi periez dintii perfect(spus si de medic)....insa tot apar de fiecare data mici probleme....din cauza ca am prea putin calciu....
 
Nashul meu este dentist...la fel si fiul lui...dar si un alt prieten foarte bun...si cu totii asculta chiar si rock...ptr. mine e o placere sa merg sa-i revad si ei sa revada dintii mei... :lol:
Mi-ar fi placut sa intalnesc si un ginecolog ce asculta rock...imi pot imagina ce senzatii frumoase poti avea la un asa control...:hahaha:
 
Nu stiu daca ati auzit despre audioanalgezia - adica pacientului i se propune sa asculte un anumit gen de muzica care ii alina durerea (el uita de durere ascultind muzica preferata). posibil din cauza asta unii prefera sa mearga la anumiti medici stomatologi care asculta rock ...
 
Rezolvarea problemei dintilor nespalati

Sa va spalati pe dinti mai des, si atunci nu veti fi nevoiti sa stati 2-3 ore cu gura deschisa si sa ascultati muzica care va alina durerea. :rusinat:
(no offence)
 
Replica asta afost una rautacioasa...dar mai intai trebuia sa te informezi si aflai ca problemele de dinti apar si din multe alte motive ce n-au legatura cu spalatul pe dinti...asa ca fii atent ce replici dai data viitoare... :wink:
 
Nu e vorba de suparare...dar ma deranjeaza ca in anul 2004 mai exista gandire primitiva...
Pot sa fac si eu o replica asemanatoare? Nu. Nu doresc sa fiu cu o gindire...
Sper ca nu te va deranja daca voi spune ca, de fapt, printre altele, suntem in 2005! Buna dimineata, lume... :wink:
 
.....

akvapLANare said:
Nu-i nimic, e primavara, oamenii au alte ginduri in cap decit anul in care ne aflam
:wild:


Da eu nici de kum nu imi puteam da seama ce dr@cu am in cap ...
 
Back
Top