Leeds United vs. Valencia

Gunner

New Member
Nu stiu *** voua va placut meciul de ieri,
Da eu m-am cam plictisit un pic privindu-l.
Desi fiecare echipa a avut citeva sanse, as spune ca jocul a fost in general cam slabut! Totusi sper Valencia sa piarda la ei acasa.
Come on Leeds! :ciupos:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Gunner pe 2001-05-09 05:15 ]</font>
 
d ce?
mie mi s-a parut chiar mai entertaining decat partida de marti..
atat doar vca n-au fost goluri, si asat reprezinta 70% din farmecul unui meci de fotbal..
Leeds ar fi trebuit sa marcheze cumva, pentru ca la Valencia va fi mai greu.. in primul rand stadionul e mult mai lat, si spaniolilor le place sa joace atare...
dar cine stie.. sper si eu sa ramaie Valencia acasa...
e foarte posibil un 1-1...:smile:
 
Nu va suparatsi, dar ce anume reprezinta Leeds? Eu am vazut meciul si .. de cine trebuia sa fiu impresionat? Sau asta e o echipa "echipa"? Din punctul meu de vedere, englezii au cam supto si e clar ca finala e Bayern( :smile: )
 
OK, deocamdata noi nu facem decit speculatii. Fotbalul e un joc si ca in orice joc rezultatul e foarte greu de prezis.
Sper insa Leeds sa mearga in finala :ciupel:
 
cam care valencian ar trebui sa ma impresioneze pe mine?
eu inca acum ma mir cum de au ajuns ei anul trecut in finala, si o sa ma mir inca doi ani inainte daca o sa ajunga anu' ista..
sa fim seriosi.. este ea in top 3 a continentului?
cat despre Leeds, imi pare rau ca nu esti impresionat... este cel mai entertaining football pe care l-am vazut eu in ultimele 2 sezoane( exceptand Real)
 
Mie spre exemplu ymi place Leeds. Yn special Smith. O echipa tynara shi ambitsioasa. Valencia un antrenor fenominal si atyt. Cu parere de rau cred ca va merge yn finala Valencia. dar nu vor avea nici o sansa ympotriva Bayernului.

Punctaj personal:
Spectaculozitate
Leeds U. 8(din 10)
Real 6
Valencia 5
Bayern 5

Eficientsa
Bayern 9
Real 6
Valencia 6
Leeds 6

Tactica
Bayern 9
Valencia 8
Leeds 7
Real 5

Portari
Bayern 9
Leeds 7
Real 6
Valencia 5

Aparare
Bayern 7
Real 6
Valencia 6
Leeds 6

Mijloc
Real 8
Bayern 7
Valencia 5
Leeds 5

Atac
Bayern 7
Leeds 7
Real 6
Valencia 5
 
m-a dezamagit rezultatul...
si parca Leeds aia nu au jucat asa de rau...
oricum , deja este asigurata o finla nu prea interesanta, indiferent de cine va fi adversarul Valenciei( ablom daca Valencia va invinge cu 5-0!) :smile:
 
Am fost si eu cam dezamagit ca nu au mers Leeds in finala, da ce sa-i faci, asta-i fotbalul. Cel putin sper sa cistige nemtii Cupa daca ii bat astazi pe cei de la Real.
 
daca sincer, Real ar fi meritata macar o finala tinand cont de evolutia pe tot parcursul turneului...
dar in dubla mansa cu nemtii, Bayern a fost de doua ori peste Real si la toate capitolele!
asa ca Da Doamne sa piarda Valencia!
 
Back
Top