Legea RM si INetul

din primele doua aliniate ale textului mi se creaza impresia ca de fapt nimic nu se schimba. Logosul insa este cunoscut pentru comentarii nu la tema si interpretari gresite asa ca ... daca stitsi de vreo sursa alternativa de unde se poate afla ceva mai constructiv, go ahead!.

P.S.: [LegioN] - davai comentarii :wink:

`Cheerz,

-Andrei.
 
articolul putsine spune despre intelegerea data (despre 'hackerizm') shi se concentreaza mai mult asupra la Banca Natsionala, samd.

despre informatia care este acolo - cica te vor pune la pushcarie daca faci sau foloseshti virushi. Hmm. Shi ce daca am facut o proga care sta la mine pe comp shi este tipa virus? Ma duc pe 15 ani dupa gratii? Hehe. Fryne, ca la moldoveni. Eu mai inteleg a treia parte - "sau distribuirea" virushilor. Iaka asta da, mai merge.

In rest nica nou. Lege despre "hackeri" noi avem inca de vreun an in urma
 
:smile:

he-he, bah!
doar shtim cu totzii ca asta-i lapsha!

anu` trecut am spart(eu cu-n var de-al meu) site-ul la BNM si...pe urma ne propuneau sa lucram p/u ei (doar ca nasharu :smile:
 
way ..si sa va zic... :smile:
... Andriel, tu si pe asa site`uri te uiti bai ? :grin:
...da de articol ...da h#i io znaiet ...degraba n`a sa shie nika... da daca si a sa shie, ap a sa`i prinda ca pe iepuri pe asheea care folosesc acces la internet strain (including me)... ca de sheva mai serios poa` sa nu`i duca capu`...
da si aishi este ieshire din situatie, daca la conectiune nu ii pus "save password", ap n`au shi-ti fashi, ...deorece se stie ca log`urile de la provider nu prezinta dokazatel`stva :grin: ...ei da asta`i drugaia tema...

*** si daca tot o venit vorba de parole ***
Revista Saptamina din or. Chisinau :wink:
User: saptamina
pass: vineri
provider: guess


_________________
[-=LegioN=-]

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: [LegioN] pe 04-03-2002 23:03 ]</font>
 
[Legion] - logurile de la provider + logurile de la Moldtelecom (combinate) sunt o dovada foarte buna pentru ca cineva sa te aiba.
alta a treaba ca la nimeni nu ii pasa de asta :smile:
 
Doomie: ai dreptate.
logurile shelea chiar sunt de folos p/u ei in caz de necesitate...

da` deoarece nivelul de trai e asa de inalt la noi in MD...tuturor le e in cot de ceea ce se intimpla (inafara de organizatii de stat, mari :smile:
 
bai ...eu v`am zis si v`am zis ...logurile de la provider, moldtelecom, voxtel, moldcell ...hooy paimioshi inca shini ...nu`s dovezi ...
Daca vin ii la tine si zic ...iaca asa ..tel. tau este opredilit la MoldT, tipa ai papadit... tu atunshi li zishi ...iditi vi nahooy... eu vashe n`am idee de shi graiti...cred ca pe linia mea s-o unit vun cool haker (care ble@ moldtelecom daca la mini in cvartira, daca de schimbat provodoashili de le telefon se schimba numaru cu a vecinului de mai sus ...si sa mai graim aishi ...da daca ma duc vashe la [cenzurat]oc si ma unesc pe orishi linie din casa ...caro4e...Moldtelecomu suji poola...)... etc,etc ...
In mod normal in momentu ista cind graieshti cu dinshii nu tre sa ai pe comp nica compromitator ...cookie`s ..temp. int. files... ei da asta-i alta poveste ...
Vot tak to :smile: ...
P.S si asta cu logurile de la provider nu eu am pridamuit-o din cap ...asta demult asa lumea din ukraina, rusia se atmazuieshte... asa ca tipa provereno :smile:
 
kstati despre temp filez si alike - curatsitsi-le cat mai des. Nu de alta da 1. ocupa loc si 2. shine shtie shine se asheaza la compu tau cand tu eshti in orash - shi sa fim preamyie nu cred ca multsi din noi ar vre ca shineva random sa vada contsinutu tempului sau a history, egh? :pimp:

-Andrei.
 
Ei,asta in cazul cynd exista probablilitatea sa se mai aseze cinveva la compul tau, dar daca nu are nimeni acces la el, atunci, pentru ce sa le stergi ...
 
iulik - pentru profilaxie. Mai bine un pic mai mult de paranoie decat un pic de surprize neplacute, nu?

`Cheerz,

-Andrei.
 
Legion - da tu incearca odata shi ai sa vezi cum logurile sunt dovezi frumoase. Eu nu zic ca am experienta, dar shtiu cum se procedeaza. Dat fiind faptul ca am multi cunoscuti la multi provideri.
Nu zi hop, ca precedente in Moldova sunt, shi nu putsine ...
 
Pe 2002-03-07 04:33, andriel a scris:
iulik - pentru profilaxie. Mai bine un pic mai mult de paranoie decat un pic de surprize neplacute, nu?

`Cheerz,

-Andrei.
da, ai dreptate, numai ca eu nu am timp sa ma ocup cu chestii din astea ... :wink: Asa ca sunt linistit ...
 
Back
Top