Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
Andrei uite cum joaca ei, 2 meciuri au pierdut in grupa si inca de la cele mai slabe echipe: Celta si Brugge. In fiecare meci cu mare greu bat cate un gol, ei nu stiu ce e asta 2 goluri sa bata
 
pe mine m-a frapat mai mult ploaia de goluri din poarta olympiakosului...
clasic.. un Juve care pierduse 3 meciuri la rand, plus mi se pare ca au scos juma/juma prima shi a doua artilerie :croc:
Bayern .. ca prin urechile acului.. Meciul dintre Dinamo shi Inter a fost foarte frumos, vorba lui negru, pacat...
Locomotiv au jucat de toata jalea, cu doi negri impiedicati shi niste rushi :sa bem: ... nu stiu cam ce-o sa faca astia mai departe...
 
Asa merge mai departe

24/02/2004 Stuttgart - Chelsea
24/02/2004 Porto - Manchester United
24/02/2004 Real Sociedad - Lyon
24/02/2004 Celta - Arsenal
24/02/2004 Bayern - Real Madrid
24/02/2004 AC Sparta Praha - Milan
24/02/2004 Deportivo Coruna - Juventus
24/02/2004 FC Lokomotiv Moscow - Monaco

09/03/2004 Chelsea - Stuttgart
09/03/2004 Manchester United - Porto
09/03/2004 Lyon - Real Sociedad
09/03/2004 Arsenal - Celta
09/03/2004 Real Madrid - Bayern
09/03/2004 Milan - AC Sparta Praha
09/03/2004 Juventus - Deportivo Coruña
09/03/2004 Monaco - FC Lokomotiv Moscow
 
Am citit zilele astea intun ziar ca Real e interesata in Van Nistelroy, ciuvacii estia o sai cumpere pe tati
 
iar juventus...nu zic nimic...las fara comentar...7-0 vorbeste de la sine...si pentru cei care ingropau juventusul..si pentru cei care se mirau de ce au lasat titularii rezerve...
 
Vitalic, eu mam referit in asa caz, cum sa intamplat acolo, cu atentatele teroriste, sa hotarat sa se joaca in alta parte. In cazul asta trebuia de gasit un teren neutru pentru ambele echipe.
 
mai exista in afara de dimensiunea umana...si una financiara...deci era si normal..ca galatasaray,sa joace acolo unde e popularitatea lor mai mare...si nici juventus nu e mai putin cunoscuta in dortmund...
 
nu merge vorba de popularitate, merge vorba ca in germania is tare multi turcalani, si de asta...tu ai vazut ca erau 50.000 de suporteri turcalani
 
Ia uitativa aici, Abramovich il vrea pe Henry:

Arsenal received a formal offer from Chelsea billionaire owner Roman Abramovich earlier this week for Thierry Henry, the Spanish sports daily As said on Saturday. British media reported the sum offered was between £40-50 million but Arsenal has ruled out any possibility of the striker leaving.
Eurosport
 
nu cred ca henry ar face mare treaba in chelsea...e atit de integrat in schema de joc a arsenalului...desi..
dar mendieta....rivaldo...acelasi henry in italia...la sigur e incert..
eu insa...sus arsenal
 
Alias ia da noi sa facem treaba daca restu nau chef.
cum ti sa parut meciu Real-Bayern? Real au jucat ca calicii :crazy:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top